Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

Rekrutacja do San News - Lipiec 2020

Bandura
 Share

Recommended Posts

Rf3Xz32.gif

snxd.png.0f551959610357131588f6f11262d118.png.d08d72b678303fda180944f7871e8324.png

Witajcie!
Z dniem dzisiejszym Zarząd Redakcji San News otwiera rekrutację w nasze szeregi.

Redakcja San News na serwerze istnieje od dłuższego czasu, na dzień dzisiejszy jest podgrupą w Roleplay Creators, w której i tak działamy jako osobna grupa z wykwalifikowaną kadrą redaktorów. Nasza grupa oferuje osobom różnorakie konkursy z tematyki tworzenia artykułów od zera, grafiki komputerowej oraz wiele innych. Odnośnie płac w naszej grupie, płacimy na wykonaną robotę, czyli za wykonanie artykułów na rzecz San News. Staramy się tworzyć wszystko dla zabawy, co nie zmienia faktu, że w każdym artykule staramy się dawać z siebie 100%, a nawet więcej.

Do dyspozycji w tworzeniu artykułów będziecie mieli również dostępy do różnorakich pojazdów z naszego garażu, o wszystkim dowiecie się, kiedy przejdziecie pierwszy etap rekrutacyjny, jakim jest złożenie podania w nasze szeregi.
snxd.png.0f551959610357131588f6f11262d118.png.ad6c03a9739e576d1469f7250d490fe8.png
Czego wymagamy od aplikantów?
- Przede wszystkim chęci do tworzenia artykułów,
- Szczerości,
- Stałego zaangażowania w życie Redakcji San News,
- Bezproblemowe, władanie językiem, brak problemów z interpunkcją, 
- Discord'a oraz komunikatora głosowego TeamSpeak 3,
- Wysokiej kultury osobistej.
Oferujemy
- Osobisty rozwój,
- Atrakcyjne wypłaty,
- Możliwość awansowania.
Wzór podania

Cytat

Imię oraz nick:
Identyfikator Discord (np. CiasteK* #8116)
Kary na na serwerze (Zdjęcie z panelu na serwerze, pod F2):
Czy zapoznałeś się z regulaminem San News?:
Przykładowe artykuły*:
Coś o sobie:
Dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać?:

* - Nieobowiązkowy podpunkt

Jeśli masz jakieś pytania, sprawy odnośnie rekrutacji w nasze szeregi, możecie do nas napisać w prywatnej wiadomości na Discordzie lub w wiadomości prywatnej na @Szlachcic(Szlachcic#9041) lub @Szan(Szan.#2054).

Podania będą sprawdzane na bieżąco.

Edited by Szlachcic

snxd.png.0f551959610357131588f6f11262d118.png.ad6c03a9739e576d1469f7250d490fe8.png
Imię oraz nick: Jakub , Palma
Identyfikator Discord (np. CiasteK* #8116) Palma#3616
Kary na na serwerze (Zdjęcie z panelu na serwerze, pod F2):  Nie mam żadnych kar 
Czy zapoznałeś się z regulaminem San News?: TAK 
Przykładowe artykuły*:
Coś o sobie: Lubię pomagać nowym osobom jak i starszym . Jestem dojrzały wtedy kiedy trzeba . Czasem lubię pożartować , lecz umiem wyczuć ten umiar. Na co dzień jestem osobą wesołą.
Dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać?: Ponieważ jestem pracowity oraz pomysłowy . Mam nadzieję , że się dostanę i rozpoczniemy gorącą współpracę 😉 
mta-screen_2020-07-20_16-48-39.thumb.png.371b584afdfcdade0d3d1a389122254c.png

Edited by Palma
  • Kocham To 1

snxd.png.0f551959610357131588f6f11262d118.png.d08d72b678303fda180944f7871e8324.png

Imię oraz nick: Bartosz, baartulaa

Identyfikator Discord (np. CiasteK* #8116):  baartulaa#8198

Kary na na serwerze (Zdjęcie z panelu na serwerze, pod F2): Mam równe 0 kar w ciągu mojej rozgrywki na Paradise. (gram od Marca) 

Czy zapoznałeś się z regulaminem San News?: Tak

Przykładowe artykuły* 

Coś o sobie: Jestem Bartek, pochodzę z Warmii i Mazur. Jestem towarzyski oraz umiem dogadywać się z innymi. Moimi pasjami jest granie w gry, oraz jeżdżenie na rowerze. Gram m.in w League of Legends, Minecraft i oczywiście MTA. 

Dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać?Umiem pisać artykuły, oraz mogę pomagać przy produkcjach filmowych. 

image.png

Edited by baartulaa
po przeczytaniu regulaminu
  • Kocham To 1

Imię oraz nick: Miłosz Młody_Nowak
Identyfikator Discord (np. CiasteK* #8116) : Łysy#1966
Kary na na serwerze (Zdjęcie z panelu na serwerze, pod F2):  https://imgur.com/a/3eespn4
Przykładowe artykuły*:  

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GIEŁDY PARADISE

Na serwerze ParadiseRPG znajdują się trzy giełdy w których można zakupić auta danej klasy : Giełda aut używanych , Giełda aut osobowych , Giełda aut sportowych.  Na giełdzie W fort Carson znajdą się auta które są raczej dla początkujących graczy  Druga giełda  Znajduje sie w dolnym Las Venturas . Na tej giełdzie znajdą się pojazdy osobowe muscle car i terenowe. Trzecią giełdą na serwerze znajduje się w górnym Las Venturas   jest to najbogatsza giełda na serwerze ParadiseRPG. Tutaj można znaleźć Unikatowe pojazdy oraz pojazdy sportowe  .

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Coś o sobie: Mam na imię Miłosz, mam 16 lat, mieszkam niedaleko Szczecina.  Jestem spokojny, miły oraz opanowany.  W dużym stopniu interesuje się Mechaniką samochodową oraz samochodami. Chodzę do szkoły branżowej 1 stopnia na kierunku mechanika samochodowego i  W wolnym czasie gram w gry takie jak: MTA , Valorant. Uprawiam różne sporty np. Piłka Ręczna czy Siatkówka, lub jeżdżę na hulajnodze albo na rowerze typu dirt/BMX.
Dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać?:  Umiem wymyślić ciekawy artykuł oraz jestem bardzo pracowity i sumienny w tym co robię  oraz znajduje sie w korpusie filmowym san news oraz frakcji sara

Imię oraz nick:Imię:Kacper Nick:Marszol
Identyfikator Discord (np. CiasteK* #8116)Marszoł#6459
Kary na na serwerze (Zdjęcie z panelu na serwerze, pod F2):Widoczne na zdjęciu niżej.
Czy zapoznałeś się z regulaminem San News?:Tak
Przykładowe artykuły*:Gazetki z cenami aut na giełdzie.
Coś o sobie:Mam na imię Kacper mam 14 lat.Mieszam w Małopolsce interesuję się grami komputerowymi oraz piłką ręczną.Interesuję się tym sportem ponad 5 lat.Również zaciekawił mnie serwer ParadiseRPG pogrywam na nim prawie codziennie.
Dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać?:Jestem aktywnym graczem,podporządkowuje się do poleceń wyższej rangi,jestem kulturalny,miły oraz sympatyczny.

mta-screen_2020-07-20_23-59-22.png

• Kocham To 1

Imię oraz nick: Bartek, Kizzy
Identyfikator Discord (np. CiasteK* #8116) : kizzy#5219
Kary na na serwerze (Zdjęcie z panelu na serwerze, pod F2):mta-screen_2020-07-21_00-06-13.thumb.png.aa423fafb213d4779e3095e7c85732ee.png
Czy zapoznałeś się z regulaminem San News?: Tak, przeczytałem cały
Przykładowe artykuły*: Wywiad ze frakcjami, wywiad z administracją po evencie. Gazetka z autami na giełdzie 

Coś o sobie: Siemanko, mieszkam w województwie Śląskim. Interesuje się streetwearem oraz OSP. Jestem miłą oraz kulturalną osobą, nie nadużywam wulgaryzmów. Jeśli wpadnę w jakiś konflikt staram się go jak najszybciej rozwiązać.
Dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać?: Jestem kreatywną oraz aktywną osobą. Wydaję się na idealnego kandydata na to stanowisko. Mam nadzieję że się dostanę, życzę powodzenia innym kandydatom 😄

Edited by Kizzy
  • Kocham To 1

Imię oraz nick: Piter_nowak
Identyfikator Discord (np. CiasteK* #8116) : 
_ /®\ _#3307
Kary na na serwerze (Zdjęcie z panelu na serwerze, pod F2): https://imgur.com/FYnp1uo
Czy zapoznałeś się z regulaminem San News?: Tak
Przykładowe artykuły*:

SMIERTELNY WYPADEK
DNIA 2020-07-21 19:00 Na rondzie w które łaczy autostrady w las venturas doszło do smiertelnego wypadku w którym zginał 21 letni miechał a 2 osoby były rane . Tamtego wieczoru michał że swoją dziewczyną kasia wracali z imprezy, GDY NAGLE?!  pijany kierowca ciezarówki wjechał na czołówke michał wypadł przez przednią szybe kasia została rana w głowie po uderzeniu o deske rozdzielcą kasia lezy w szpitalu w las venturas obok lotniska  mamy tu krótki wywiad z kasią ..... ps nie ma wywiadu artykuł na szybko w frakcji bardziej sie postaram 

Coś o sobie: Mam na imię Jakub, mam 15 lat, mieszkam w okolicy  Szczecina w małej miejscowosci o nazwie gryfino.  Jestem spokojny, pomocny , miły i ciężko mnie wyporwadzic z równowagi.  W większym stopniu interesuje się Elektromechaniką oraz Grami komputrowymi Chodzę do szkoły branżowej 1 stopnia na kierunku Elektromechanik i  W wolnym czasie gram w gry takie jak: MTA , CSGO , GTA V. Uprawiam różne sporty np. Piłka nożna  czy Koszykówka, lub jeżdżę rowerze typu dirt.
Dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać?:  Jestem zabawną i sumienie pracowitą osobą  oraz znajduje sie w korpusie filmowym san news

Imię oraz nick: Kacper, Matus998 
Identyfikator Discord (np. CiasteK* #8116) Matus#9821 
Kary na na serwerze (Zdjęcie z panelu na serwerze, pod F2): https://imgur.com/a/JR76ory 
Czy zapoznałeś się z regulaminem San News?: Tak zapoznałem się z regulaminem 
Przykładowe artykuły*
Coś o sobie: Zaczynając słowami wstępu, jestem osobą opanowaną, która nie stwarza problemów. Bez najmniejszego problemu potrafię dostosować się wyższej randze, jestem zorganizowanym człowiekiem, który potrafi dotrzymać słowo. Myślę że jestem osobą, która potrafi rozmawiać z ludźmi oraz wyjaśniać różne sytuacje, jestem miłą zarówno kulturalną osobą co jest moim atutem. Nie mam problemów z ortografią oczywiście czasem mogą zdarzyć się błędy jak każdemu człowiekowi, lecz gdy tylko ujrzę owy błąd od razu staram się go poprawić. Jestem typem człowieka, który sumiennie wykonuje należne mu obowiązki.
Dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać?: Myślę że jestem osobą odpowiednią aby dołączyć do San News. Niestety nie mam zbyt dużych umiejętności pisania artykułów lecz mam nadzieję że właśnie tutaj się tego nauczę. 

Imię oraz nick: Klaudia, lili
Identyfikator Discord (np. CiasteK* #8116): lili #9638
Kary na na serwerze (Zdjęcie z panelu na serwerze, pod F2):  https://imgur.com/a/SNbbE5O
Czy zapoznałeś się z regulaminem San News?: Oczywiście
Przykładowe artykuły*: --
Coś o sobie: Mam na imię Klaudia. Jestem osoba miłą, kulturalną, pomocną oraz pomysłową osobą. Potrafię przystosować się do polecenia rangi wyższej. Jestem osobą bardziej pozytywną. Wole mieć nadzieję oraz stawiać wszystko w lepszym scenariuszu, lecz dostrzegam również ten najgorszy. Wole widzieć jakieś pozytywy niż skreślać wszystko i mieć negatywne nastawienie. Chciałabym spróbować swoich sił w pisaniu artykułów i tym podobnych. Podobało mi się w Paradise News to może  tak samo spodoba mi sie w San News.
Dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać?: Ponieważ jestem osobą spokojną, nie sprawiającą problemów oraz gdy coś zaczynam to daje  z siebie jak najwięcej.

Imię oraz nick: Maciej - Bosik.
Identyfikator Discord (np. CiasteK* #8116): Bosik.#3636
Kary na na serwerze (Zdjęcie z panelu na serwerze, pod F2): https://imgur.com/a/Q1Nqzwz
Przykładowe artykuły*: n/d
Coś o sobie: Sima. Jestem Maciej, pochodzę z Zachpom. Lat mam 27, pracuję sobie codziennie od 9 do 17. Na serwerze należę do DES, gdzie zajmuję posadę Paramedic Supervisor. Myslę, iż spokojnie dam radę z normą. Osobą jestem raczej miłą, czasem popadam w konflikty ale to jak ktoś mnie zdenerwuje. 
Dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać?: A to już zależy od Was, dlaczego akurat mnie. Może jestem najlepszy spośród kandydatów, może akurat potrzebujecie ludzi i bierzecie każdego kto napisze podanie. Nie mnie to oceniać.

Imię oraz nick: Kacper. Na serwerze posiadam nick-niegi
Identyfikator Discord (np. CiasteK* #8116)niegi#7611
Kary na na serwerze (Zdjęcie z panelu na serwerze, pod F2): posiadam 88 kar.image.thumb.png.4cc29b20491a402cc99b4fc1b5bc99b3.png
Czy zapoznałeś się z regulaminem San News?:tak
Przykładowe artykuły*:-
Coś o sobie: Mam na imię Kacper. Pochodzę z województwa Podkarpackiego. Insteresuje się piłką nożna. Jednyą grą w jaką tryharduje jest MTA. Byłem w lspd na paradise na randze Police Officer II
Dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać?: Jestem młodym i pomysłowym chłopakiem. 

Edited by niegi
dodanie coś o sobie

Imię oraz nick:Marcel na serwerze posiadam nick DangerKids2234
Identyfikator Discord bmwe36
Kary na na serwerze 510922_Zrzutekranu(7).thumb.png.8080b888fed41181dea3d91865915b12.png
Czy zapoznałeś się z regulaminem San News?:Jasne że tak
Przykładowe artykuły*:Dzisiaj o godzinie 15:54 samolot rozbił sie o budynek gminy los santos ranni to barbara 42 lata marcin 34 lata i jescze dziecko 8 letnie barbara jest w ciężkim stanie michał niestety zginął  dziecko też jest w ciężkim stanie przyczynom wypadku samolotowego było zapalenie sie samolotu ponieważ beczka z materiałem wybuchowym wybuchła w samolocie więcej informacji podaamy jutro dziękuje za uwage
Coś o sobie:Jestem Spokojny miły pracowity nieprzeklinam niemiałem spotkań z policjom
Dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać?:Ponieważ jestem miły pracowity pomysłowy i szukam pracy i niemam kar.

Edited by marcel34
zapomniałem dopisać

Imię oraz nick:
Kacper | Arkanser
Identyfikator Discord: 
Arkanser#6672
Tutaj jest dostępne zdjęcie.
Czy zapoznałeś się z regulaminem San News?:
Tak, zapoznałem się.
Przykładowe artykuły*: -
Coś o sobie: 
Może zacznijmy od przedstawienia mojej postaci.
Nazywam się Kacper i obecnie mam 16 lat. W Multi Theft Auto gram od ponad roku.
Na serwerze obecnie przynależę do DES'u, jednakże jak już zdążyłem się doinformować - nie będzie z tym problemu.
Dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać?:
Jestem pracowity, sumienny i szczery.
Doskonale radzę sobie w pracy w ekipie.
Posługuję się poprawną polszczyzną i znam zasady interpunkcyjne.
Mam sporo wolnego czasu i chęci.

Imię oraz nick: Jakub, miedzik
Identyfikator Discord (np. CiasteK* #8116): miedzik#6316
Czy zapoznałeś się z regulaminem San News?: tak
Przykładowe artykuły*:
Coś o sobie: Mam na imię Jakub, mieszkam w województwie lubelskim. Mam 15 lat i interesuje się piłka nożną i grami komputerowymi. Lubię pograć w gry komputerowe i czasami w piłkę nożną.
Dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać?: Umiem odgrywać RP, pisać artykuły i szybko się uczę nowych rzeczy

mta-screen_2020-07-28_22-45-20.png

Imię oraz nick: Mam na imię Adam, mój nick na serwerze to Khirxiwo.
Identyfikator Discord (np. CiasteK* #8116): KhirX#0304
Kary na na serwerze (Zdjęcie z panelu na serwerze, pod F2):  https://imgur.com/a/bj0OPfj
Czy zapoznałeś się z regulaminem San News?: Jak najbardziej, jeszcze jak.
Przykładowe artykuły*: 
Coś o sobie: Mam na imię Adam. Jestem miły, pomocny, zaradny i lubiący pracę w grupie. Dobrze dogaduję się z osobami wyższej rangi. Jestem optymistycznie nastawiony do świata, ale też potrafię zauważyć na negatywy. W artykułach troszkę już siedziałem, i nie wychodziło mi to źle według oceny innych, mimo dysleksji. Podobało mi się w Paradise News to może  tak samo spodoba mi się w San News.
Dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać?: Ponieważ jestem osobą spokojną, nie sprawiającą problemów oraz gdy coś zaczynam to daje  z siebie jak najwięcej.

Imię oraz nick: Piotr / StokuPeEl
Identyfikator Discord : StokuPeEl#9219
Kary na na serwerze (Zdjęcie z panelu na serwerze, pod F2): https://imgur.com/a/3ORSCoh
Czy zapoznałeś się z regulaminem San News?: tak
Przykładowe artykuły*:
Coś o sobie: Jestem ulancem wielkim  pospolitym warszawskim 😛. 25 wiosen na karku... cwiecrwiecze i 1/8 tony na wadze. Pracuje w rozrywce .. kregielnia (ot wielkia tajemnica)
Dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać?: bo paczemu nieee 😄 bo chce poopisywac piekne RP miedzy frakcyjne i inne epickie i smiesnze zdarzenia 😄

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy