Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

Rekrutacja do Korpusu Filmowego 2020 - Lipiec

Bandura
 Share

Recommended Posts

san_news_film_v2.png.5be8371547a34ff3f29e322088dfa837.png.0a8b8643908d3cfeed435c363d501571.png

Z dniem dzisiejszym Zarząd Korpusu Filmowego otwiera rekrutację w szeregi.

Korpus Filmowy Redakcji San News na serwerze istnieje od niedawna, na dzień dzisiejszy poszukuje pracowników, którzy potrafią wytrwale i umiejętnie wykonywać polecenia. Korpus Filmowy oferuje dołączenie do Redakcji San News, a nawet przewidywane większe wynagrodzenia.
Korpus Filmowy nie jest czymś, gdzie powstają tylko "filmy lub seriale", ale jest to też myślenie i gra aktorska, która wymaga poświęcenia czasu i wymaga chęci. Pracownicy ciężko piszą scenariusze lub grają aktorów w filmach.

1139797525_SanNewsprzejcie.png.5df0c812cc6519862fbf439a5ca43196.png.90d72872dada2dad472fa78336382dda.png
Wymagamy od aplikantów:
- Chęci do uczestnictwa
- Szczerości
- Aktywności
- Stałego posiedzenia w Korpusie Filmowym
- Poprawną polszczyznę i wysoką kulturę osobistą
- Posiadanie Komunikatorów Discord i TeamSpeak3

- Pomysłów
Oferujemy:
- Osobisty rozwój
- Wysokie wypłaty
- Możliwość zostania redaktorem Redakcji San New
s
- Prywatne pojazdy Korpusu

Wzór Wniosku:

Imię oraz nick:
Kary na serwerze(Zdjęcie z panelu na serwerze, pod F2 imgur):
Czy zapoznałeś się z regulaminem San News?:
Twoje doświadczenie z Korpusem Filmowym:
Czy posiadasz umiejętności Montażysty i Kamerzysty?:
Przedstaw siebie:
Coś od siebie:
Na jaką funkcję aplikujesz (Aktor,Kamerzysta,Montażysta,Scenarzysta,Reżyser,Aktor Głosowy) ?:
1139797525_SanNewsprzejcie.png.5df0c812cc6519862fbf439a5ca43196.png.90d72872dada2dad472fa78336382dda.png

Edited by Szlachcic

Imię oraz nick: Paweł, MajsterXD
Identyfikator Discord (np.Bandura#6072):Majster#7157
Kary na serwerze (Zdjęcie z panelu na serwerze, pod F2 imgur):https://imgur.com/a/KzqPdI6
Czy zapoznałeś się z regulaminem San News?: Tak
Twoje doświadczenie z Korpusem Filmowym: Brak, Chciałbym sprawdzić się w roli aktora, ponieważ lubię odgrywać Rp
Czy masz umiejętności Montażysty i Kamerzysty?: 7/10
Przedstaw siebie: Witam mam na imię Paweł, Mieszkam W województwie Sląskim w Chorzowie Aktualnie, Uczęszczam do Szkoły na profilu Technik informatyk, interesuj się Motoryzacja technologia i muzyka na co dzień gram ze znajomymi w różne gry
Coś od siebie: Mam nadzieje, że spełniam wasze wymogi i dostane szansę dostane się do korpusu pozdrawiam.
Na jaką funkcję aplikujesz (Aktor,Kamerzysta,Montażysta,Scenarzysta,Reżyser,Aktor Głosowy) ?:Aktor

• Kocham To 2

Imię oraz nick: Jakub , Palma
Identyfikator Discord (np.Bandura#6072): Palma#3616
Kary na serwerze(Zdjęcie z panelu na serwerze, pod F2 imgur): Nie mam
Czy zapoznałeś się z regulaminem San News?: Tak
Twoje doświadczenie z Korpusem Filmowym: Żadne ale jestem w San News i chcę spróbować 
Czy posiadasz umiejętności Montażysty i Kamerzysty?: Kamerzysty tak . 
Przedstaw siebie:Jestem miłą oraz kulturalną osobą. Lubię pomagać oraz działać z ludźmi. Interesuje się kamerowaniem w prawdziwym życiu. W grze też mogę kamerować 🙂 
Coś od siebie: Mam nadzieję że się dostanę . 
Na jaką funkcję aplikujesz (Aktor,Kamerzysta,Montażysta,Scenarzysta,Reżyser,Aktor Głosowy) ?: Reżyser oraz kamerzysta jak da radę. 

Imię oraz nick: Mam na imię Adam, mój nick to Khirxiwo.
Identyfikator Discord (np.Bandura#6072): Mój discord to KhirX#0304
Kary na serwerze(Zdjęcie z panelu na serwerze, pod F2 imgur): https://imgur.com/a/bj0OPfj
Czy zapoznałeś się z regulaminem San News?:
Jak najbardziej, Jeszcze jak !
Twoje doświadczenie z Korpusem Filmowym: Posiadam spore doświadczenie, moje filmy między innymi można znaleźć na kanale "Paradise News"
Czy posiadasz umiejętności Montażysty i Kamerzysty?: Owszem posiadam takie umiejętności
Przedstaw siebie: Jestem Adam mam 17 lat, chodzę do technikum informatycznego, interesuję się motoryzacją, lubię montować filmy. Jestem osobą optymistyczną ale też zauważam negatywy.
Coś od siebie: Mam nadzieję że moja aplikacja zostanie pozytywnie rozpatrzona.
Na jaką funkcję aplikujesz (Aktor,Kamerzysta,Montażysta,Scenarzysta,Reżyser,Aktor Głosowy) ?: Aplikuję na stanowisko : Aktora, Montażysty, Aktora głosowego.

Imię oraz nick: Arkadiusz nick na serwerze Gwiazdor
Identyfikator Discord (np.Bandura#6072): Gwiazdor#6441
Kary na serwerze(Zdjęcie z panelu na serwerze, pod F2 imgur): Trochę tych kar jest, ale jak dostanę szansę w San News to nie będzie ani jednej nowej:  https://imgur.com/a/PgzVuih
Czy zapoznałeś się z regulaminem San News?: Oczywiście!
Twoje doświadczenie z Korpusem Filmowym: Żadne
Czy posiadasz umiejętności Montażysty i Kamerzysty?: Nie, ale bardzo szybko się uczę 
Przedstaw siebie: Witam, mam na imię Arek, pochodzę z województwa Śląskiego, na co dzień gram w MTA i czasami imprezuję zależy od dnia, mam dobre poczucie humoru i jestem osobą kulturalną lecz jak ktoś mnie sprowokuje to mu po prostu odpowiadam co często kończy się mute lub czym innym, jestem osobą optymistyczną i dopasowuje się do zadań wyższej rangi.
Coś od siebie: Mam nadzieję że dostane u was  szansę, obiecuję że jej nie zmarnuje, pozdrawiam! 😄 
Na jaką funkcję aplikujesz (Aktor,Kamerzysta,Montażysta,Scenarzysta,Reżyser,Aktor Głosowy) ?: Aktor Głosowy, Aktor

Imię oraz nick:Kacper/Brat.santexa
Identyfikator Discord (np.Bandura#6072):Freaky#7507
Kary na serwerze(Zdjęcie z panelu na serwerze, pod F2 imgur):https://imgur.com/a/e0Xk3lU
Czy zapoznałeś się z regulaminem San News?: Owszem.
Twoje doświadczenie z Korpusem Filmowym:Nie mam żadnego doświadczenia.
Czy posiadasz umiejętności Montażysty i Kamerzysty?:Niestety nie, ale myślę, że dałbym radę się nauczyć tych umiejętności.
Przedstaw siebie:Witam mam na imię Kacper, jak już wyżej wspomniałem posiadam 15 lat. Pochodzę z województwa małopolskiego, w tym roku uczęszczać będę do 1 klasy szkoły średniej. Jestem miłą pomocną osobą nie mam problemu ze znajdowaniem nowych znajomości, szybko aplikuje się w nowym środowisku. Powierzone mi zadania wykonuje sumiennie oraz szybko i dokładnie. Jak każdy człowiek mam również swoje wady nad, którymi staram się pracować, łatwo jest wyprowadzić mnie z równowagi, często wybucham złością, czasem również bywam leniwy.
Coś od siebie:Jeśli dostanę od was szansę wykorzystam ją na 100%
Na jaką funkcję aplikujesz (Aktor,Kamerzysta,Montażysta,Scenarzysta,Reżyser,Aktor Głosowy) ?:Aktor.

• Szokujące 1

Imię oraz nick: Kuba,  Falc1
Identyfikator Discord (np.Bandura#6072): Falc1#2285
Kary na serwerze(Zdjęcie z panelu na serwerze, pod F2 imgur): https://imgur.com/a/LAASzVu
Czy zapoznałeś się z regulaminem San News?: tak
Twoje doświadczenie z Korpusem Filmowym: Uczestniczyłem na serwerach stricte RP w  organizacjach typu San News, kilkukrotnie byłem aktorem w kilku klipach m.in. w klipie Bedoesa "Toy Story" 
Czy posiadasz umiejętności Montażysty i Kamerzysty?:  Kamerę ogarniam, z montażem trochę słabiej. 
Przedstaw siebie: Kuba, 22 lata, support, członek RPC, San News, SARA,. W wolnym czasie mogę pomóc przy korpusie. Kto z redakcji mnie zna, ten wie, że nigdy nie zawaliłem normy i jestem raczej pracoholikiem.
Coś od siebie:  No co tu dużo mówić, trzeba mnie brać es.
Na jaką funkcję aplikujesz (Aktor,Kamerzysta,Montażysta,Scenarzysta,Reżyser,Aktor Głosowy) ?: Aktor/Scenarzysta/Aktor Głosowy

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy