Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach
  • 0

Zbugowany panel w org cywilnej

Azymix
 Share

Question

8 answers to this question

Recommended Posts

• 0

@Azymix, ziomeczku - u mnie, @Kajersky'ego i @Iruke'a w The Saints (TST), bo my prowadzimy tą organizację jest wszystko w porządku, bo sprawdziłem na szybko. Nie dzieje się takie coś.
Robiłeś reloga, albo resetowałeś MTA, albo PC, czy tam laptopa? Bo w moim przypadku - jak mi siłownia nie działa to resetuje szybko laptopa i działa mi z powrotem, bo po co mam się bawić w takie cuda, niewidy, po co mam kombinować, itd? Heheszki. 
Sprawdź te opcje które Ci napisałem i daj znać.

• Lubię To 1

• 0

Już wiem o co biega @Azymix...
Bo jak ma się DWA panely, jest w DWÓCH zarządach (jak w Twoim przypadku, że Twoja organizacja + zarządzanie SARA - co @-Tony- teraz prowadzi SARĘ) to się 'koliguje'.
NASZ ZIOMECZEK - @SoulMaster to odkrył przy Aleksji, że Aleksja dodała typa zamiast do MPB (organizacji) to dodała do SARY (frakcji) i @SoulMaster mówił, że ten typ od ~~40, czy tam ~~60 minutach jest w SARZE zamiast w organizacji. To jest to samo w Twoim przypadku takie coś.
Jest to poważny błąd.
Przekazujemy do brzyska. On 'zkoliguje' ten błędzik i wszystko będzie działało, wszystko będzie cacy, giwera, miód, majonez i tak dalej.
Dobrze, że jestem sprytny, czujny, w ogóle.
@brzys.

Edited by SprytsBeng

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy