Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Bankomat - Wojak

Wojak
 Share

Recommended Posts

• Supporter

Nick: Wojak
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer]
Opis propozycji: Dodanie bankomatu w mechaniku LS, w każdym innym jest, lecz nie w tym. Każdy kto chce naprawić autko i nie ma siana, musi "latać" po kasę pod spawn Los Santos co jest troszkę uciążliwe.

• Supporter
10 godzin temu, SprytsBeng napisał:

Ale przecież obok mecha LS są 2 bankomaty - 1 na spawnie, 2 na szarym murku - tuż obok mecha BARDZO BLISKO. Nie wiem o co chodzi w tym momencie. 🙂

Na murku już właśnie nie ma, a na spawn trochę daleko.

@Wojak, dobra. Na murku nie ma. Dobrze. Dzięki za informację.
Jak trochę daleko? Przecież to jest blisko jak mysz pod miotłą. Po prostu tak jesteście leniwy i w ogóle, że Wam się nic nie chcę. Nawet nie chcę Wam się przejść kilka kroków do bankomatu na spawnie LS. A spawn LS jest naprawdę bardzo blisko mechanika. Naprawdę bardzo blisko. Szkoda mi słów i szkoda gadać.

Edited by SprytsBeng

1 minutę temu, SprytsBeng napisał:

Dobra, na murku nie ma. Dobrze. Dzięki za informację.
Jak trochę daleko? Przecież to jest blisko jak mysz pod miotłą. Po prostu tak jesteście leniwy i w ogóle, że Wam się nic nie chcę, nawet nie chcę Wam się przejść kilka kroków do bankomatu na spawnie LS, a spawn LS jest naprawdę bardzo blisko mechanika. Szkoda mi słów i szkoda gadać.

Wystarczy usunąć bankomat na spawnie LS . A dać go na mecha . Ułatwi to życie . Uwierz mi 

• Lubię To 1

1 minutę temu, OCE napisał:

Wystarczy usunąć bankomat na spawnie LS . A dać go na mecha . Ułatwi to życie . Uwierz mi 

A myślisz, że @brzys i @paraguan mają czas na takie bzdety? Tym bardziej, że @brzys teraz skupia się też na GTA 5 / RAGE:MP?
Przecież spawn, a mechanik LS jest naprawdę bardzo blisko. Po prostu tak jesteście leniwy, tak Wam się nic nie chcę, że szkoda mi mordy na to wszystko - na takie dziedziny.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy