Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Dodanie nicku w organizacjach ,gdy ktoś ma maske - napalony_rozumiem

zderzak
 Share

Recommended Posts

Nick: napalony_rozumiem
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer]
Opis propozycji:

Moją propozycją jest dodanie nicku w organizacji ,gdy ktoś ma maskę ułatwiło by to grę w org, przestępczej. ( w swojej org)

Przykład:Jest 12 przestępców na bazie z maskami nie wiesz jaki kto ma nick,zanim się dowiem to minie ok min, urozmaiciło by to grę.

Jak by to wyglądało:zdj

Przechwytywanie.PNG

Edited by rozumiem
Doprecyzowanie
  • Kocham To 1

1 godzinę temu, siwZ napisał:

NA NIE XDDD. Brzys sam wiele razy mówił, maska jest po to żeby nikt cię nie rozpoznal. Poza tym, nie dużo by to wniosło.

Tylko, że mu chodziło, że twój gang widzi tylko nick osoby. Ten nick by się pokazywał tylko twojemu gangowi. I by dużo wniosło, teraz maska się zmienia co chwilę i nie masz pojęcia kto kim jest. U mnie OSTRE TAK.

• Lubię To 1

42 minuty temu, Stuba napisał:

Tylko, że mu chodziło, że twój gang widzi tylko nick osoby. Ten nick by się pokazywał tylko twojemu gangowi. I by dużo wniosło, teraz maska się zmienia co chwilę i nie masz pojęcia kto kim jest. U mnie OSTRE TAK.

Dać temu Panu kawałek Ukrainy ! 

2 godziny temu, siwZ napisał:

NA NIE XDDD. Brzys sam wiele razy mówił, maska jest po to żeby nikt cię nie rozpoznal. Poza tym, nie dużo by to wniosło.

Naucz się czytać z zrozumieniem ,po twoim komentarzu można wnioskować że kiblujesz w 5 klasie 3 lata. W twoim gangu ma widać , a nie w innych bo ty nie była potrzebna. 👮👮👮

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy