Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja/Server] Gangi

Nerfikus
 Share

Recommended Posts

Nick: Nerfikus
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer, forum, discord]
Opis propozycji: No dobra jak każdy wie ten dm zrobił się już nie ukrywajmy w ch*j nudny . Proponuję usunąć albo wszystkie gangi i zrobić rekrutacje albo po prostu zostawić gangi ale wyzerować saldo respekt lvl itd aby po prostu ta rywalizacja w końcu była i było co robić bo ten dm już jest nudny a gdy po prostu usunie gangi i doda na nowo to każdy będzie zaczynać od nowa a wiąże się to z tym , że każdy będzie zaczynać i będzie coś się dziać na tym dm w końcu . Jest to moja 2 propozycja jeśli chodzi o zmiany w gangach i myślę, że spodoba wam się 🙂

A i dodam, że saldo organizacji trafiłoby do lidera a lider by podzielił się między resztą 🙂

Wipe byłby spoko na 1-wsze 5 dni, po tych 5-ciu dniach wszystko wróci do normy i najlepsze organizacje, które grają (Serpenti,Yardles,VLA) będą miały już lvl po tych 5 dniach.

Czyli masz 5 dni spoko gry, a później wszystko wraca do normy.

Niby te 5 dni fajne, ale obecne zmiany na dmie powinny być bardziej przyszłościowe 

• Lubię To 1

W dniu 14.07.2020 o 13:43, nerfikus napisał:

Nick: Nerfikus
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer, forum, discord]
Opis propozycji: No dobra jak każdy wie ten dm zrobił się już nie ukrywajmy w ch*j nudny . Proponuję usunąć albo wszystkie gangi i zrobić rekrutacje albo po prostu zostawić gangi ale wyzerować saldo respekt lvl itd aby po prostu ta rywalizacja w końcu była i było co robić bo ten dm już jest nudny a gdy po prostu usunie gangi i doda na nowo to każdy będzie zaczynać od nowa a wiąże się to z tym , że każdy będzie zaczynać i będzie coś się dziać na tym dm w końcu . Jest to moja 2 propozycja jeśli chodzi o zmiany w gangach i myślę, że spodoba wam się 🙂

A i dodam, że saldo organizacji trafiłoby do lidera a lider by podzielił się między resztą 🙂

Jak wypłacisz saldo każdego gangu dla liderów i członków nie ma problemu usuwaj 😛
Nie

W dniu 14.07.2020 o 14:59, Jeremi napisał:

Yyy... ktoś zapier***ał żeby mieć za******y gang i w ch*j pieniędzy na saldzie i ty tak o chcesz to zresetowac? xd na nie 

Kolego a wiesz, że całe saldo należy do lidera i on sobie może z tym zrobić co chce xd?

• Lubię To 1

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy