Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Automatyczna zmiana skina gdy dojdzie się do gangu .

Nerfikus
 Share

Recommended Posts

Nick: Nerfikus
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer, forum, discord]
Opis propozycji: No wprowadziłbym coś takiego, że gdy przyjmuje się zaproszenie do gangu to od razu po dojściu automatycznie zmienia ci skina wybranego przez lidera aby nie było zamieszania na dm , że jakiś gang ma skina innego gangu czy  cuś 🙂 

• Supporter
20 godzin temu, kacper5091 napisał:

Jestem na nie, nie każdy chce chodzić w skinie gangowym, dużo osób nosi swoje własne skiny te premium, jak i zarówno te z przebieralni.

Skina premium i tak byś mógł założyć, a co do tego, że nie każdy chce nosić skin gangowy. To powiedz mi jak jest we frakcji? Też sobie wybierasz jakiego chcesz skina, czy masz jakiś przydzielony? 

Na tak

Edited by Wojak

Frakcje a gangi różnią się w wielu aspektach. Od liderów gangów zależy czy nakażą ci chodzić w skinie gangowym czy powiedzą że możesz w nim chodzić. 
Nie 

• Irytujące 1

8 godzin temu, Wojak napisał:

Skina premium i tak byś mógł założyć, a co do tego, że nie każdy chce nosić skin gangowy. To powiedz mi jak jest we frakcji? Też sobie wybierasz jakiego chcesz skina, czy masz jakiś przydzielony? 

Na tak

A w gangu masz duty na które wchodzisz w określonym przez siebie czasie, czy jesteś na tym tak jakby 'duty' cały czas? No właśnie, więc nie porównuj frakcji a gangów.

• Irytujące 1
  • Szokujące 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy