Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach
  • 0

Spadki FPS

BartoATX
 Share

Question

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Najpierw polecam Ci pozamykać programy, które działają w tle. Potem przejdzmy do MTA. Na serwerze Paradise pod klawiszem F2 po zamykaj ustawienia które mogą zjadać ci fpsy (woda, delale, kolory itp). Jeżeli masz dobrego Anti-Virus'a (np. Malware) to raz na ruski rok użyj go by usunąć śmieci z komputere czy też laptopa (zależy czego używasz). Jeżeli to nie pomoże to wyczyść swój sprzęt z kurzu - gromadzący sie tam kurz może też wpływać na FPS'y podczas gry na Paradise-RPG

• Lubię To 1

• 0
37 minut temu, Anoallen napisał:

56 minut temu, Anoallen napisał:

Najpierw polecam Ci pozamykać programy, które działają w tle. Potem przejdzmy do MTA. Na serwerze Paradise pod klawiszem F2 po zamykaj ustawienia które mogą zjadać ci fpsy (woda, delale, kolory itp). Jeżeli masz dobrego Anti-Virus'a (np. Malware) to raz na ruski rok użyj go by usunąć śmieci z komputere czy też laptopa (zależy czego używasz). Jeżeli to nie pomoże to wyczyść swój sprzęt z kurzu - gromadzący sie tam kurz może też wpływać na FPS'y podczas gry na Paradise-RPG

Zrobiłem to co napisałeś i dalej nie ma poprawy. Co mogę jeszcze zrobić 

• 0
3 godziny temu, Anoallen napisał:

Hmm..

Jeżeli nie masz jakiś wartościowych plików na komputerze to możesz spróbować przywrócić komputer do  ustawien fabrycznych

Jest problem bo mam wartościowe pliki 

• 0

Mozesz je zgrac na urzadzenie przenosne i sprobowac. Jezeli nie chcesz to nie mam wiecej pomyslow. Zawsze mozesz srpobowac kombinacjii klawiszy Windows + R i wpisywać Temp %temp% i prefetch i pousuwac smieci. Mi pomoglo i mialem jakies o 15fps wiecej

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy