Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach
  • 0

[Pytanie]

WikO_O
 Share

Question

11 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Pożyczałes mu czy tam coś robiłeś na wlasne ryzyko. Gdyby oskarżony miał te pieniądze na koncie zostały by przelane lecz oskarżony wydał je bądź gdziekolwiek je podział i nie mamy jak ci ich oddać a zarząd nie będzie dodawał pieniędzy. Jak wspomniałem robiłeś to na własne ryzyko.

• Kocham To 1

• 0
34 minuty temu, ZaGaJ napisał:

Pożyczałes mu czy tam coś robiłeś na wlasne ryzyko. Gdyby oskarżony miał te pieniądze na koncie zostały by przelane lecz oskarżony wydał je bądź gdziekolwiek je podział i nie mamy jak ci ich oddać a zarząd nie będzie dodawał pieniędzy. Jak wspomniałem robiłeś to na własne ryzyko.

Ziomek tu jakoś odzyskał XDD więc co ty teraz mówisz, że na własne ryzyko... Typek bana dostał I nie apeluje, a kasę stracił 

@paraguan

• 0

Poza tym @ZaGaJ było by Ci miło jakbyś grał sobie na jakimś serwerze i wbił by sb jakiś typek, który pożycza dla śmiechu od każdego kasę i specjalnie nie spłaca przez co bana dostaje I ty jesteś w tych osobach co mu pożyczyły kasę nie wiedząc, że robi to specjalnie by bana wyłapać? Fajnie by było, że straciłeś nieświadomie kasę, która zarabiałeś kilka dobrych dni/tygodni/miesięcy? No chyba nie za fajnie by było... Ponad to gościu nawet pewnie nie zamierza napisać apelacji i cały spędzony czas na serwerze w błoto 🙂

• 0
1 godzinę temu, dzamy napisał:

Gdyby oskarżony miał te pieniądze na koncie zostały by przelane lecz oskarżony wydał je bądź gdziekolwiek je podział i nie mamy jak ci ich oddać a zarząd nie będzie dodawał pieniędzy.

Jakbyś to przeczytał to było by dobrze...

• Kocham To 1

• 0
2 minuty temu, ZaGaJ napisał:

I tak każdy wie, że jakby napisał apelke to by jego ban został skrócony do 30d + czystka więc co to za różnica? 

• 0

Ja za to bardzo dobrze przeczytałem co napisałeś, 

Jak wspomniałem robiłeś to na własne ryzyko.

napisałeś, że jak "wspominałeś robie to na własne ryzyko" a jeśli mnie pamięć nie myli to nic mi o tym nie wspominałeś, ba sam mi podpowiadałeś żebym nie przyjmował zwrotu 

image0 (2).jpeg

image1 (2).jpeg

6 minut temu, ZaGaJ napisał:

Tak btw pominąłeś wypowiedz dzamego, w takim razie skąd znalazły się pieniądze dla gracza sasha 

• 0

I teraz przeczytaj dokładnie co ci pisałem na pm. Jakbyś cofnął/cofnęła transakcje to byś miała chociaż auto a tak nie masz nic. Dajecie auta w raty na własne ryzyko nikt was nie zmusza. Serwer nie będzie oddawał pieniędzy bo te pieniądze gdzieś są w obiegu tylko u kogoś innego, a nie osoby która ma oddać. Jakby zarząd miał oddawać tak kase to każdy by nie oddawał bo wiedziałby, że nic go strasznego nie spotka.

• Kocham To 1

• 0
  • Zarząd

Pożyczyłeś majątek, gracz go nie oddał i został ukarany banem. Majątek oddajemy tylko jeżeli jesteśmy w stanie to zrobić bo gracz np. posiada go na swoim koncie. Nie będziemy dodawać do obiegu gotówki, która nie została zarobiona na serwerze. W linku, który podajesz sytuacja była inna ponieważ gracz właśnie nadal posiadał ten majątek na swoim koncie i można go było przelać. W Twoim przypadku musisz czekać na apelację gracza. 

• Kocham To 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy