Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja][Serwer] Zmiana logotypów w pojazdach LSPD

Falc1
 Share

Recommended Posts

Nick: Falc1
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer, forum, discord] Serwer
Opis propozycji: Pojazdy LSPD posiadają znaczki Forda, co nijak ma się do uniwersum Paradise, sugerował bym je zamienić na logotypy np. Vapid z GTA V - Niby drobnostka, ale trochę rzuca się w oczy i wybija z immersji.

Nie lubie zbytnio na paradise lspd ale jak najbardziej na tak i żeby ich te radiolki nie za**********y 400 w 4 sekundy 

żeby kurwa nerfa dostali lekkiego 

a no i nie zapomnijmy o tym że jestem dzieckiem jp chwdp i wgl 

Edited by Dziqu

9 godzin temu, Dziqu napisał:

Nie lubie zbytnio na paradise lspd ale jak najbardziej na tak i żeby ich te radiolki nie za**********y 400 w 4 sekundy 

żeby kurwa nerfa dostali lekkiego 

a no i nie zapomnijmy o tym że jestem dzieckiem jp chwdp i wgl 

Nie żeby cos nie wiem czy wiesz ale, zapewne nie wiesz SAPD Jak już dostali nerfa bulletów  a ty nadal płaczesz.

Gdybyś sobie poszedł na konkurencję to gdybyś uciekał infkiem przed normalnymi radiowozami to bycie tak zwanie ,,Wyruch**y" nie wspominając o ich bulletach.

To że cię się udało uciec przed nami to twój problem bo uciekać trzeba umieć, dodam że to jest Vapid Bullet auto sportowe. Pojazdy policyjne wiadome że będą szybsze od innych pojazdów.

----------------------------------------------------------------

Co do propozycji na tak.

2 godziny temu, Whiteee napisał:

Nie żeby cos nie wiem czy wiesz ale, zapewne nie wiesz SAPD Jak już dostali nerfa bulletów  a ty nadal płaczesz.

Gdybyś sobie poszedł na konkurencję to gdybyś uciekał infkiem przed normalnymi radiowozami to bycie tak zwanie ,,Wyruch**y" nie wspominając o ich bulletach.

To że cię się udało uciec przed nami to twój problem bo uciekać trzeba umieć, dodam że to jest Vapid Bullet auto sportowe. Pojazdy policyjne wiadome że będą szybsze od innych pojazdów.

----------------------------------------------------------------

Co do propozycji na tak.

O jakiej konkurencji mówisz xD 

Przykładowo na 4life najszybsze auto w policji jedzie 280 i na cały departament są tylko 2 takie pojazdy, a jakoś na pościgach nikt nie płacze gdy musza gonić Turka 2.2 ft czy podobne auta. 

Poza tym już SilenT cię kiedyś wyjaśnił, kiedyś byłeś typowym dzieckiem jp i ciagle mówiłeś, że jebac Iruka, a teraz jak jesteś w sapidi nagle wszystko się zmienia xD 

A ten twoj nerf to zmniejszenie vmaxu do 360 😞 

Co do propozycji na TAK

• Lubię To 1
  • Kocham To 1

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy