Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja | Serwer] Nowa platforma - KoreK69

KorekMontana
 Share

Recommended Posts

Nick: KoreK69
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji: Każdy wie że mta umiera, dlatego proponuję aby brzysiek zrobił ParadiseRPG jako osobną grę, że zamiast odpalać mta itd. można by było na forum pobrać ParadiseRPG i można by było grać

• Zabawne 4

Co? Pierwszy raz widzę taką propozycję. ''ŚMIECHAM'' na całego, poprawiłeś mi humor w tym momencie @KoreK69. Dziękuje Ci za to.
NIGDY takie rzeczy nie przejdą, bo wiem, że takie rzeczy nie przechodzą. Brak szans na to.
(XD69)... 🙂 

32 minuty temu, Pasil18jp napisał:

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD idz ruchaj matki w 15 

Spokojnie. Wiem, że takie coś 'bawi', ale bez takich słów. Nie chcę abyście punkty na forum Wy łapali, bo to całkowicie bez sensu. XD69.

• Lubię To 1

49 minut temu, Oskarowskyy napisał:

chodzi ci o to samo co ma ten ruski serwer MTA? on sie chyba nazywał MTA province, ale wądpie że to by sie udało

to tylko custom build, który daje im możliwość customowej mapy, po co mieli by to robić na pd? 

Nie wiem czy grałeś na provincu bo tam jest taka platforma,i po przegraniu tam dobrych 3 msc powiem ci w sekrecie iż to jest jedyny rosyjski serwer który sie trzyma,na który gracze wchodzą setkami.Osobno mają 5 serwerów każdy po 1 k slotów,najczęściej pierwsze 2 są zapełnione po 900 slotów,jedynym powodem jak sam widzisz czemu mają osobną platformę jest po prostu brak ograniczeń od mta i wielkość ich projektu.Gdybyśmy mieli monopol na rpg byłoby to samo,a w polszy jest multum serwerów rpg/rp itp. itd. .
Na nie 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy