Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Wakacje i punkty ulepszeń w pracach - killer_cyc[DDS]

killer_cyc[DDS]
 Share

Recommended Posts

Nick:killer_cyc[DDS]
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji:Witajcie jak każdy wie są wakacje i moją propozycją jest zrobienie: Codziennych bonusów na daną pracę(Losowa praca w każdy dzień będzie posiadała od 15% do 49% więcej zarobków przez 2h), Promocje na punkty premium raz na 2-3 tyg w określony dzień będzie można zakupić więcej np 15% więcej. Wydłużenie pracowitej soboty obecnie mamy od 18 do 22 moją propozycją jest zrobienie od 18 do 23. Jak każdy wie znajdźki są unikatowym eventem czemu nie wporwidzić go na czas wakacji? Tylko teraz dać 300 prezentów ale nie sam zarobek tylko powrócić do starych czasów (hajs,xp,nic,kick,mute,jedzenie). Teraz by inna część nie była poszkodowana jak wyżej napisałem losowanie pracy i zwiększony zarobek tak samo zrobić w frakcja (czas w frakcjach na czas eventu płynie szybciej) i gangusy (większy zarobek bodajże za strefy jak źle napisałem poprawcie mnie). Drugą propozycją jest możliwość wymiany punktów ulepszeń na bonusy. Każdy wie, że po ulepszeniu danej pracy na maksa z ulepszeń owe punkty są bezsensu już. Moją propozycją jest zrobienie możliwość kupna bonusów za owe punkty. Będzie bonus do xp jak i do hajsu. Dany bonus możemy kupić max po jednym i będzie trwał np 10 min.

Edited by killer_cyc[DDS]
  • Lubię To 1

13 minut temu, Figi napisał:

Ale ty piszesz bez sensu propozycje 

To się nie udzielaj nikt Ci nie każe 🙂 A i gdyby była bezsensowna nikt by nie był za nią 🙂 i nie nabijaj sobie postów bo próbujesz zabłysnąć wszędzie 🙂

• Zabawne 1

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy