Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach
  • 0

Pytanie o bazę org.

.L3m0n
 Share

Question

Cześć, chciałem się spytać jak to jest że w miejscu mojego domku (ID 317) została nagle stworzona baza organizacji (THC Family) od tyłu (której w chwili kupna nie było) i została postawiona brama zostawiając mi ledwo jedno miejsce do parkowania? xd (Daje ssy dla wglądu: https://imgur.com/a/ZffGCkC)

Jednak myślałem że 120k zapłaciłem nie na darmo, gdyż spodobała mi się okolica jak i sam dom (dla jednych może i mało, dla mnie dużo), żeby teraz ktoś mi dał jedno miejsce do parkowania, pozbawiając mnie tyłu 🤔

14 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Mogło być to gdzieś zapisane to bym go nie kupował jak bym miał wiedzieć że w każdej chwili może mi się organizacja wpierniczyć. 🤔 Bo to takie trochę nie fair że kupujesz dom z myślą o postawieniu paru pojazdów a nagle zostaje ci jedno miejsce parkingowe.

Edited by .L3m0n
  • Zabawne 1

• 0

Według tych postów nie przenosicie baz w miejsca gdzie są domy, a jednak 🤔

Jak napisał @ZaGaJ

Cytat

ALE bramy NIE mogę do czasu aż domku tego nie USUNĘ, a mogę to zrobić jak sie WYNAJEM SKOŃCZY

A jednak brama się znajduje 🤔

Może czas na doprecyzowanie warunków gdzieś na forum, kiedy bazy nie przenosicie, a kiedy przenosicie? Żeby takie zdarzenia nie miały w przyszłości miejsca.

• Zabawne 1

• 0

Ten domek co ty masz jest jedynym lub jednym z bardzo małej ilości wyjątków. Albo dogadasz się z właścicielem albo mogę zrobić wyjątek jeden i przenieść ci ten blip domku w sensowne miejsce.

• 0

Jeśli zaliczymy to do sensownych miejsc to bym prosił w miejsce: POZYCJA: 2180.32, 2759.38, 10.82, jeśli nie to druga opcja: POZYCJA: 758.3, 375.07, 23.19. Mam nadzieje że wraz z interiorem, prawda?

Edited by .L3m0n

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy