Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Naprawa pojazdów importowanych

Fudinski
 Share

Recommended Posts

Nick: 
fudi
Czego dotyczy propozycja?: 
Serwer
Opis propozycji: 
Dodanie markerów, które służyłyby do naprawy pojazdów importowanych za opłatą (powiedzmy 500$). Wydaje mi się, że byłoby to lepsze rozwiązania, niż te aktualne, ponieważ można byłoby robić importy niezależnie od tego, czy jakiś gracz pracuje na mechaniku. Według mnie fajne miejsca na dodanie ów markerów to:

Los Santos - {1041.25586, -1029.47766, 32.10156}

QPgj6pM.png

San Fierro - {-1935.73376, 236.31567, 34.31250}

B1Vsnn0.png

Las Venturas - {2386.79321, 1040.26660, 10.82031}

ddjHZRg.png

PS: Propozycję piszę już drugi raz, ponieważ wcześniejsza została usunięta przez cofkę forum.

Edited by fudi

Popieram, nie zawsze są gracze na serwerze i na mechu, do tego z samego rana również nie ma administracji, myślę że ułatwiłoby to importy porannym ptaszkom 😄 I nie tylko, a przede wszystkim odciazyloby adminów

Na tak trafna propozycja, często wchodzę na mechanika takim osobom mimo tego ze jestem w gangu i czas jest ważny. Nie dość, ze byloby to bardzo fajne urozmaicenie to na dodatek poprawilo by to warunki robienia tej akcji. W punktach naprawy powinno byc przenikanie tak jak w spedycji lądowej

• Supporter

Lub po prostu dodanie na mechaniku blipu do naprawy pojazdów importowanych, jak i też dla normalnych graczy, powiedzmy w godzinach wieczornych gdzie nie ma graczy pracujących na mechaniku.

• 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy