Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Porzucenie serwera na rzecz gta v - killer_cyc[DDS]

killer_cyc[DDS]
 Share

Czy jesteś zainteresowana/y wprowadzeniem starych prac z v2? Celnik, Mycie okien i innych  

47 members have voted

1. 1. Czy jesteś zainteresowana/y wprowadzeniem starych prac z v2? Celnik, Mycie okien i innych

• Tak
      39
    • Nie
      8
  2. 2. Czy jesteś zainteresowana/y wprowadzeniem większych wymogów poziomowych w przyszłych pracach, które będą dodawane

• Tak
      35
    • Nie
      12

Recommended Posts

Nick: killer_cyc[DDS]
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji:Witajcie jak każdy wie jest tworzony serwer na rage mp co za tym idzie mniejsze aktualizacje do serwera wszystko, każdy rozumiem ale jak większość z was widzi ile jest po przyjmowanych propozycji i nie są one od ponad np roku zrealizowane https://paradise-rpg.pl/forums/forum/91-zatwierdzone/ 

W wolnych chwilach można by propozycje które nie wymagają dużego nakładu pracy zrealizować może coś by zmieniło to w ilości graczy na serwerze. Do tego przywrócenie prac z v2 mycie okien, celnik itp. Sporo osób tego chce i też trzeba nas zrozumieć, że serwer stoi od połowy grudnia 2k18 i dużo część no po prostu się to jakoś znudziło. Powrót prac może by zwróciło uwagę chociaż na chwilę by wrócić na serwer. Jak już wspomniałem o pracach to, którąś z prac można by było dać na wyższe poziomy 50,70 a może nawet 100. Czemu tak myślę? Powód jest prosty od wprowadzenia kasyna a dokładnie jednorękiego bandyty jest to maszynka do farmienia xp. Co za tym idzie nie ma prac lub nie ma kompletnie co robić z xp. A może coś z robić, że można na coś wydawać xp? Czekam na wasze opinie bo jestem ciekawy waszych odpowiedź 😄. Wyżej skromna ankieta

• Kocham To 2

@brzys panuje nad tym wszystkim co opisałeś.
Nie musiałeś pisać tej propozycji i opisywać tego wszystkiego, bo wiemy, że powstaje serwer GTA 5 na RAGE:MP. Wiemy również, że z powodu GTA 5 -> RAGE:MP tutaj będzie no mniej aktualizacji, rzeczy, spraw, wszystkiego. @brzys dziennie jest na Paradise MTA. On nad tym wszystkim panuje, wie o tym doskonale co opisałeś. Naprawdę Ci to mówię.
Dziękuje za uwagę.
Propozycja jest do natychmiastowego zamknięcia.

• Irytujące 1

Na wielkie TAK.

@SprytsBeng ostatnia propozycja została zrealizowana 25 czerwca, a boost zarobków, to zmiana kilku linijek w skrypcie. Kolejna propozycja została zrealizowana 16 maja, a to jest trochę czasu. Na miejscu brzyśka zatrzymałbym projekt na rage MP i zajął się dokładnie serwerem na MTA. Jest mnóstwo błędów których nikt nie naprawia oraz 137 propozycje do zrealizowania. Do tego 5 stron propozycji oczekujących na akceptuję. 

• Zarząd

nie robię nic na co nie mam ochoty, to że miałbym więcej wolnego czasu nie znaczy że nagle zacznę realizować propozycje. Brak czy obecność serwera RAGE nic nie zmieni.

• Kocham To 3

Ale akurat dodanie prac z v2 byłoby świetnym pomysłem. Nie wiem czemu Administracja jak i część graczy upiera się na tym, aby na serwerze było tylko kilka prac dorywczych. Moim zdaniem obecność 10 / kilkunastu prac (z V1 i V2 po odpowiednim zbilansowaniu zarobków) mogłoby tylko zachęcić ludzi do gry. Szczególnie że wszystkie są zrobione świetnie pod względem technicznym.

• 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy