Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] nerf LSPD - Sparky.

Sparky
 Share

Recommended Posts

Nick: Sparky.
Czego dotyczy propozycja?: Serwer 
Opis propozycji: Jak wiemy,  LSPD mają swoje bulleciki jadące ponad 350km/h, a venom na FT nie ma do nich podjazdu. Po co robić takie must winy które wjeżdżają w ciebie, że tak to ujmę na pełnej ku***e i silnik sie rozwala. Naprawdę odechciewa się grać przez takie zagrywki... Jeśli dalej będzie się tak działo i LSPD nie dostaną żadnego nerfa, to moja rozgrywka nie będzie miała sensu... 

Drugą propozycją jest zmiana lidera. Odgrywając jakiekolwiek RP na serwerze z LSPD mija się z celem. Patrzą na mapę podczas pościgu i pitują w środku miasta. Serio, jeśli lider nie potrafi nad tym zapanować, to krzyż na drogę. 

Osoby z LSPD głosujące na NIE żeby tylko móc łapać uciekinierów bez poparcia argumentami wiedzcie, że jesteście egoistami. 

Pozdrawiam i życzę na jakikolwiek odzew ze strony zarządu. Jeśli nic nie zostanie u nich zmienione, to się pożegnam
?

Edited by Sparky
  • Lubię To 1

• Supporter
12 minut temu, Sparky napisał:

Pozdrawiam i życzę na jakikolwiek odzew ze strony zarządu. Jeśli nic nie zostanie u nich zmienione, to się pożegnam ?

to żegnam papa! 

Poziom RP prezentowany przez część graczy tej frakcji pozostawia wiele do życzenia - to fakt, vmaxy też przesadzone, moim zdaniem powinny być wyrównane do poziomu najszybszego dostępnego dla graczy pojazdu, aczkolwiek ucieczka nie jest niewykonalna. Co do patrzenia po mapie proponował bym rozwiązać to w taki sposób, że po wejściu na służbę  LSPD/SAPD znikałyby z F11 oraz radaru blipy graczy i możliwe, że w tym wypadku nerf vmaxu pojazdów nie był by konieczny. Oczywiście nie mówię o frakcji, jako o całości, bo jest w szeregach LSPD tudzież SAPD wielu graczy, którzy grają naprawdę przyjemne RP, ale niestety są też ludzie, którzy nie potrafią przegrywać, a do tego są wulgarni. Myślę, że dużo by dało nagrywanie wszelkich interakcji z w/w chociaż to nie jest normalne, by przejmować się tym, czy nagrywam czy nie - frakcja powinna prezentować jak najwyższy poziom i takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Dużo słyszałem już na temat tej frakcji i dużo pewnie jeszcze usłyszę, ale proszę was - nie oceniajcie frakcji jako całości, a poszczególne osoby. 

Amen.

Edited by Falc1
  • Lubię To 2

32 minuty temu, Falc1 napisał:

Poziom RP prezentowany przez część graczy tej frakcji pozostawia wiele do życzenia - to fakt, vmaxy też przesadzone, moim zdaniem powinny być wyrównane do poziomu najszybszego dostępnego dla graczy pojazdu, aczkolwiek ucieczka nie jest niewykonalna. Co do patrzenia po mapie proponował bym rozwiązać to w taki sposób, że po wejściu na służbę  LSPD/SAPD znikałyby z F11 oraz radaru blipy graczy i możliwe, że w tym wypadku nerf vmaxu pojazdów nie był by konieczny. Oczywiście nie mówię o frakcji, jako o całości, bo jest w szeregach LSPD tudzież SAPD wielu graczy, którzy grają naprawdę przyjemne RP, ale niestety są też ludzie, którzy nie potrafią przegrywać, a do tego są wulgarni. Myślę, że dużo by dało nagrywanie wszelkich interakcji z w/w chociaż to nie jest normalne, by przejmować się tym, czy nagrywam czy nie - frakcja powinna prezentować jak najwyższy poziom i takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Dużo słyszałem już na temat tej frakcji i dużo pewnie jeszcze usłyszę, ale proszę was - nie oceniajcie frakcji jako całości, a poszczególne osoby. 

Amen.

Bardzo ładnie napisane

13 minut temu, SprytsBeng napisał:

Nie ma szans. Nie przejdzie to. Przykro mi. I nikt Cię do gry nie zmusza. Nie chcesz - nie graj. Szerokości. Życzę miłego życia. 

Wiem, że to nie przejdzie, ale warto próbować. Zarząd serwera ma zaćmione oczy i nie widzi co się dzieje. Zamiast słuchać opinii graczy, to postawią na swoim 😕 

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy