Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Brak wpływu SARY na odpalanie auta

Ojo
 Share

Recommended Posts

Nick:Ojo
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer]
Opis propozycji: Jak mówi tytuł. Moim zdaniem brak wpływu sary na odpalanie auta to dobry pomysł. Gang ma bardzo ciężko na DM bo co chwilę auto mu nie odpala, przez co serwer traci graczy. Przywrócenie systemu przed wprowadzaniem SARY dobrze zrobi . Ewentualnie by była możliwość odpalenia auta (mała ale by była). Dla Sary zostawić wyciaganie z wody i zabieranie na pp i robienie plam. 

• Kocham To 5

@Ojo, napisałeś podobną propozycję do @Kreatywny'ego. Więc masz linkacza do propozycji @Kreatywny'ego:

Cytat

Raczej to nie przejdzie @Kreatywny. Ale zobaczymy ziomeczku najdroższy.
Teraz nas więcej, bo ja, pozostali z SARA. To ogarniamy Wasze zgłoszonka głównie o naprawach, rzadko o zatankowaniach, holowaniach. Więc SARA jest teraz aktywne odkąd doszła DRUGA rekrutacja. ❤️ 

A tutaj dodam jeszcze, że ja szybko ogarniam zgłoszonka, w BŁYSKAWICZNYM TEMPIE, bo głównie w LS są zgłoszenia, bo są 2 rzeczy - DM i gangi/gangusy.
Więc mamy odpowiedź.

• Kocham To 1

Ogarniasz w błyskawicznym bo jest 100 graczy nie 200+. Brak możliwości odpalenia auta jak jest Sara zmniejszyło ilość graczy. Nic do sary nie mam bo fajna frakcja. Ale przy gangach traci na sensie, na v2 działała dobrze. Ale nie było gangów. Proponuje zmiejszenie szansy na odpalenie auta ale nie całkowicie zabrania możliwości zrobienia tego.

Jeżeli patrzymy na to z perspektywy bycia w frakcji to teoretycznie nam to nie przeszkadza - prawda ? gorzej jeżeli popatrzy się na to z perspektywy gangusa który nieustannie jest na DM ostrzeliwany/pitowany i tak dalej. Niestety o ile frakcja SARA jest naprawdę świetnym pomysłem tak na ten serwer nie jest dobrym rozwiązaniem  dlaczego ? no dlatego że na obecną chwile utrudnia potyczki DM i irytuje. Ogólnie jestem za tym żeby pewne rzeczy były utrudniane bo wtedy gra wymaga dodatkowego zaangażowania, próbowania nowych rzeczy czy też zmiany nieco stylu gry ale tutaj mamy sytuacje gdzie w pewien sposób zepsuto grę w organizacjach przestępczych. Osobiście to jestem w DES/SAMC już od dawna i na strefy DM żeby się postrzelać nie śmigam ale nie raz jeżdze na BW i widzę jak sytuacja wygląda dlatego też jestem na tak i mam nadzieje że zostaną wprowadzone jakieś zmiany. Nie każdy musi się ze mną zgadzać ale jeżeli przemyśli się ten pomysł to dojdzie się do wniosku że jakieś zmiany jednak są potrzebne.

Edited by Exiss

Exiss przeszkadza, patrząc z perspektywy Frakcji. Po pierwsze zmienjsza ilość graczy co powoduje mniejsza ilość zgłoszeń. Na frakcji jest mniej roboty i jest bardziej nudno niz zawsze. Po drugie brak odpalania auta dotyczy też pojazdów frakcyjnych, my mamy łatwiejsza możliwość pozbycia się tego. 

Jestem na tak, wiadomo. @Exiss na frakcję też trochę to wpływa bo jednak jak komuś odechciewa się grać na gangu to i dla nas zgłoszeń za dużo do BW nie ma, tym bardziej że teraz są dla gangów te eventy gdzie czas bw jest zmniejszony itd.

@Ojo Jak tak się na tym teraz zastanawiam to faktycznie z strony naszej frakcji też była irytacja spowodowana tymi zmianami i porównując ile było bw czy też masówek wcześniej a ile jest teraz po wprowadzeniu SARA to jest różnica. Dlatego właśnie są potrzebne zmiany.

Edited by Exiss

Godzinę temu, Ojo napisał:

Ogarniasz w błyskawicznym bo jest 100 graczy nie 200+. Brak możliwości odpalenia auta jak jest Sara zmniejszyło ilość graczy. Nic do sary nie mam bo fajna frakcja. Ale przy gangach traci na sensie, na v2 działała dobrze. Ale nie było gangów. Proponuje zmiejszenie szansy na odpalenie auta ale nie całkowicie zabrania możliwości zrobienia tego.

Masz rację. Teraz mało coś osób. W takim bądź razie - ostre TAK. 

Patrząc na całą propozycję oraz analizując ją z perspektywy gangstera oraz pracownika frakcji SARA myślę, że powinna zostać ona przyjęta.
Moim pierwszym argumentem na to jest perspektywa gangstera. Chodzi tu głównie o zbugowany system niszczenia silników. Po graniu mniej więcej tydzień od zmiany tego systemu zrozumiałem, że naprawa silnika tak aby się nie niszczył nie jest możliwa dla pracownika frakcji. Wiadomo, po zawiadomieniu frakcji o zniszczeniu silnika przyjedzie pracownik, naprawi silnik za 400$ silnik po uderzeniu w pierwszy lepszy obiekt znowu się zniszczy. Aby taka sytuacja się nie powtarzała  w kółko trzeba zresetować pojazd aby informacje o zniszczeniu silnika do 100% zostały zresetowane do 0.
Drugim argumentem  jest zbyt mała aktywność frakcji. Zgłoszenia do sara przy 6/7 pracownikach stoją w systemie zazwyczaj 15/20 minut. Szanujmy się, ale nikt nie ma całego dnia aby czekać tyle na przyjazd mobilnego mechanika. Silniki niszczą się głównie gangsterom co powoduje, że nie mogą obronić stref w Los Santos które są głównym źródłem zarobku dla nich. przed dodaniem frakcji grało 190/200 graczy w godzinach szczytu i był to mniej więcej stały wynik. Po nerfie rozruszników gra tych graczy w ciągu dnia 100-150. Znam wiele osób które odeszły z serwera poprzez właśnie te rozruszniki i niszczenie silników. 
Więc jestem na TAK 

Kiedyś nie było rozruszników i niszczących sie silników gdzie następnie było trzeba dzwonić po SARA i było git według mnie było by właśnie lepiej gdyby powrócił stary dobry system silników bez rozruszników bez SARA

4 godziny temu, Autismo napisał:

Kiedyś nie było rozruszników i niszczących sie silników gdzie następnie było trzeba dzwonić po SARA i było git według mnie było by właśnie lepiej gdyby powrócił stary dobry system silników bez rozruszników bez SARA

Bardzo dobry pomysł, jestem na tak

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy