Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

Nowa frakcja, czyli akademia SARA

Sopher
 Share

Recommended Posts

IN5ZL7T.png

Informacje

Artykuł zawiera informacje dotyczące akademii San Andreas Roadside Assistance.
Przedstawione treści w artykule pokazują, z czym musi zmagać się każdy pracownik ze stopniem Academy.
O przebiegu akademii opowie nam Instructor @SoulMaster.

Nie przedłużając - zapraszam do czytania! ?

2001684717_pasekbezloga.png.e0557bdf2a310a2afd955379dea1fca5.png

Sama akademia składa się ze spotkania organizacyjnego oraz trzech szkoleń, które są przeprowadzane w wyznaczonych dniach.
Jeżeli jest ktoś nowy w zawodzie lub nie potrafi odgrywać akcji Role-Play, frakcja zapewnia naukę poprzez szkolenia, które nie są skomplikowane. Po odbyciu szkoleń przychodzi czas na egzaminy, które składają się z części teoretycznej i praktycznej. Część teoretyczna składa się z dziesięciu pytań zadawanych przez Instructor'a, natomiast praktyczna - z sześciu zadań.

Każda osoba, której nie udało się zdać za pierwszym razem, posiada jeszcze jedno podejście na zaliczenie. Po zdaniu egzaminu otrzymujemy pełnoprawny dostęp do frakcji. Podstawową rangą, którą możemy zdobyć po wynikach jest Improver, natomiast drugorzędną Worker. Aby zdać na pierwszą rangę po Academy, musimy mieć przynajmniej 75%, a na drugą rangę 95% do 100%.

A teraz o samej frakcji. Zajmujemy się nie tylko „lawetowaniem”, ale też pomocą innym graczom. Pilnujemy każdej drogi, aby jazda była spokojna i bezpieczna. Wszystkie plamy, zlokalizowane w całym stanie San Andreas od razu neutralizujemy, a pojazdy, które stwarzają zagrożenie - holujemy na parking policyjny. Frakcja posiada własne helikoptery, które wyłowią każdy zwodowany pojazd.

Pracownicy od początku, aż do rangi Improver poruszają się lawetami, które prezentują się następująco:

Gb5zzsw.png

wywiad.png.d959e6b3b7d26182b52641d8b2297ea0.png

B - Bandura
S - Soulmaster

B: Witaj Soul, jesteś nowy jako Instructor, a więc zadam Ci pytania związane z twoją akademią.
Pierwsze pytanie brzmi - jak przebiegała Twoja akademia?
S: Hmm... Moja akademia. Było to coś nowego, a zarazem intrygującego. Jako pierwsza akademia było nas naprawdę dużo. Wiadomo, jak to jest przy większej ilości osób, szkolenia musiały przebiegać trochę dłużej niż zwykle, sprawdzanie obecności itp. Instruktorzy mieli nie lada wyzwanie, by znaleźć czas na tyle egzaminów. Koniec końców wszystko udało się pomyślnie. Miło ją wspominam, bo przecież to tam, zarówno ja, jak i reszta moich kolegów, nauczyła się wszystkiego, co potrzebne do sprawnego funkcjonowania frakcji.

B: Kiedy mogliście podejść do swojej pierwszej czynnej służby?
S: Co do służby było troszkę inaczej jak przy drugiej akademii. Wiadomo, że potrzeba było pracowników na już, tak więc podczas pierwszego spotkania odbyliśmy również pierwsze szkolenie i od razu wyruszyliśmy na pomoc graczom naszego serwera.

B: Pracowałeś już kiedyś jako pracownik pomocy drogowej czy nie?
S: Jest to moja pierwsza przygoda z pomocą drogową, lecz po miesiącu służby mam wrażenie, jakbym pracował tu od zawsze.

B: Widząc twoje ostatnie postępy, awansowałeś na rangę Instructora, moje pytanie jest następujące. Byłeś już kiedyś na takim stanowisku?
S: Na naszym serwerze jest to mój pierwszy raz. A innych serwerów nie ma co tutaj poruszać.

B: Była zmiana zarządu i lidera. Który według Ciebie był lepszy?
S: Nie można powiedzieć kto był lepszy. Każdy z liderów zarówno poprzedni, jak i aktualny mieli bądź mają ogromny wpływ na rozwój naszej frakcji. Wiadome jest, że decyzja podjęta o zmianie lidera nie była bez przyczyny. Uważam ,że każda osoba będąca w zarządzie uprzednio czy też teraz wniosła coś pozytywnego do naszej frakcji.

B: Podobno materiały są wymagające i trudne, czy to prawda?
S: Patrząc na poprzednią akademię, jak i na aktualną, rozmawiając z wieloma osobami, nie uważam, aby nasze materiały sprawiały żadną trudność nowym osobom we frakcji. Ważne jest, by sumiennie je przeczytać, a co najważniejsze zrozumieć. Jeśli są jakieś trudności to bardzo chętnie ja czy ktoś z moich kolegów pomoże i wytłumaczy.

B: Ostatnie pytanie! Czy wynagrodzenie za przepracowany czas na służbie jest wystarczające?
S: Tutaj można usłyszeć wiele głosów zarówno takich, że są dobre, jak i takich, że złe. Według mnie w naszej frakcji przede wszystkim chodzi o pomoc innym graczom, aczkolwiek jeśli ktoś pracuje, przyjmuje zgłoszenia, to wliczając wynagrodzenie godzinowe, jak i zarobek poboczny ze zgłoszeń, można zgarnąć bardzo przyjemną sumkę.

B: Dziękuje za udzielenie krótkiego wywiadu! Chcesz może kogoś pozdrowić?
S: Również dziękuję za możliwość podzielenia się swoją wiedzą na temat naszej frakcji. Skoro dostałem możliwość, to chciałbym pozdrowić wszystkich członków San Andreas Roadside Assistance.

pasek.png.7faf61fe7962c31ad1d13d7bac57060b.png

Wykonał: @Bandura
Wystąpił: @SoulMaster
Grafika: @BebokZPolski

Edited by Sopher
  • Lubię To 2
  • Kocham To 4

20 minut temu, SprytsBeng napisał:

Wzruszyłem się. ❤️

Weź se jedną, ale nie do walenia konia, ok?

chusteczka – Wikisłownik, wolny słownik wielojęzyczny

Edited by Stuba
  • Zabawne 1
  • Kocham To 2

• 2 weeks later...