Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Zmiany na siłowni i w statystykach - fudi

Fudinski
 Share

Recommended Posts

Nick: fudi
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji:  Wolniejsze spadanie kondycji/siły lub powrócenie do rozwiązania z v2. Aktualnie te statystyki strasznie szybko spadają i co dwa dni trzeba popylać na siłownie, co jest monotonne i zabiera trochę czasu. Moim zdaniem lepsze było rozwiązanie z v2, gdzie trzeba było poświęcić te parę dni, żeby wbić te statystyki, ale one wtedy nie spadały. Powiedzmy, że gracz dziennie mógłby wbić 10% siły oraz kondycji, na co musiałby poświecić godzinę, czyli na wbicie całości musiałby poświecić 10 dni. Myślę, że powrócenie do tego rozwiązania byłoby dobrym pomysłem, choć mam świadomość, że Brzyś nie pisał aktualnego skryptu, po to, żeby wracać do tego, co było.

Edited by fudi

kiedyś szybciej spadały teraz spadają o wiele wolniej jak dobrze pamiętam nawet @Norberto pisał propke żeby kondycha i siłka spadała wolniej i się przyjeło. Nie wiem czy jest sens żeby jeszcze wolniej spadała

Neutral

• Global Moderator
Teraz, Oskarowskyy napisał:

kiedyś szybciej spadały teraz spadają o wiele wolniej jak dobrze pamiętam nawet @Norberto pisał propke żeby kondycha i siłka spadała wolniej i się przyjeło. Nie wiem czy jest sens żeby jeszcze wolniej spadała

Prawda pisałem to no i "niby" spada wolniej. Co do siłowni z V2 to jak najbardziej. 

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy