Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

Wszystko o pracach

nejmi
 Share

Recommended Posts

• Moderator

Siema!
Wpadłem na pomysł zeby zrobic poradnik o wszystkich pracach dorwyczych na serwerze! Widziałem ze kiedys bylo cos takiego ale byly tam tylko Autobusy i Drwal. W tym poscie przedstawie wam wszystkie ulepszania na pracach oraz co sie w nich robi. 
(Nie wiem co sie stało ze zdjeciami lokalizacji ale troszke kropeczki sa)

Astronauta - Na pracy biegasz po punktach i je zbierasz. Raz na jakis czas trafi sie Rzadki surowiec ktory jest droższy.

astronauta.png.192959abca3d2efc8bdaf989a468edb7.png Fort Carson

1. Ulepszenia

• Ulepszenie 1 - Łazik - 300 pkt - Pozwala on na przemieszczanie sie po Marsie pojazdem. 
  • Ulepszenie 2 - Dodatkowa Butla Tlenowa - 400 pkt - Wydłuza mozliwosc przebywania poza baza.
  • Ulepszenie 3 - Jetpack - 500 pkt - Tak jak sama nazwa wskazuje dostajemy Jetpack dzieki ktoremu mozemy latac po Marsie.

2. Wymagania

• Prawo Jazdy
  • Egzamin na kosmonaute
  • 15 Poziom

Autobusy - Praca polega na jezdzeniu z punktu do punktu. Na kazdym przystanku sprzedaje sie bilety za ktore dostajemy 1$

busy.png.9d87f6d6bbd246bca04ba16d1cd792dc.png San Fierro

1. Ulepszenia

• Ulepszenie 1 - Remont Silnika - 100 pkt - Dzieki temu ulepszeniu zwieksza nam sie vmax pojazdu (Niestety nie wykorzystamy go jak chcemy zarobic jak najwiecej).
  • Ulepszenie 2 - Klimatyzator - 100 pkt - Dzieki temu zwieksza nam sie zadowolenie pasażerów.
  • Ulepszenie 3 - Nowy Rozkład Jazdy - 100 pkt - Ulepszenie dodaje nam wiecej czasu na dojechanie z punktu A do punktu B.
  • Ulepszenie 4 - Wiecej Pasażerów na przystankach - 200 pkt - Te ulepszenie dodaje nam wiecej pasażerów na przystankach przez co sprzedajemy wiecej biletow.

2. Wymagania

• Prawo Jazdy
  • 20 Poziom

Drwal - Praca polega na jezdzeniu z Punktu A do Punktu B i sciananiu drzew.

drwal.png.2e9f4772db5017cadc50fe1d7afaf719.png Fort Carson

1. Ulepszenia

• Ulepszenie 1 - Koncentracja - 200 pkt - Ulepszenie spowalnia nam znaczek ktory przesuwa sie podczas scinania drzewa.
  • Ulepszenie 2 - Nowy Pojazd - 400 pkt - Ulepszenie zamienia nam pierwszy pojazd czyli Sadlera na Yosemite.

2. Wymagania 

• Prawo Jazdy
  • 10 Poziom

Kurier - Na poczatku trzeba podejsc do tasmociagu, przeniesc paczki do auta a nastepnie dostarczyc paczki do punktow

kurier.png.fd555581f8a5e8903f79e0a27afbdbf0.png Las Venturas

1. Ulepszenia 

• Ulepszenie 1 - Obrotny - 200 pkt - Ulepszenie pozwala nam na załadowanie wiekszej ilosci paczek do auta.
  • Ulepszenie 2 - Kondycja - 100 pkt - Ulepszenie daje nam mozliwosc szybszego poruszania sie z paczka
  • Ulepszenie 3 - Napiwek - 200 pkt - Dzieki temu ulepszeniu nasi klienci beda wreczali nam napiwki

2. Wymagania

• Prawo Jazdy
  • 10 Poziom

Składanie Pojazdów - Praca polega na zabieraniu czesci z tasmociagu i montowaniu do auta

539015770_skadanie.png.f8736e840ce4ab9d2ccf273ac3e7b0fa.png Las Venturas

1. Ulepszenia 

• Ulepszenie 1 - Ulepszenie Technologiczne - 100 pkt - Przy kazdym aucie 2 czesci montuja sie automatycznie
  • Ulepszenie 2 - Sprawne Montowanie - 100 pkt - Dzieki temu ulepszeniu częsci montuja sie krocej o połowe

2. Wymagania

• Maksymalnie 10 Poziom

Spedycja Lądowa - Praca podobna do ETS jezdzisz z ładunkiem do wskazanego punktu

556441963_spedycja.png.dd3f9566c9a869abc0e022d3e7b25a64.png Blueberry

1. Ulepszenia 

• Ulepszenie 1 - Nowy Ciągnik - 300 pkt - Ulepszenie daje nam nowy pojazd z lepszym vmaxem
  • Ulepszenie 2 - Kurs ADR - 300 pkt - Dzieki temu ulepszeniu dostajemy mozliwosc przewozenia niebezpiecznych ladunkow 
  • Ulepszenie 3 - Czujne oko - 200 pkt - Ulepszenie daje nam bonus nawet za krzywe parkowanie
  • Ulepszenie 4 - Opony Offroadowe - 100 pkt - Ulepszenie daje nam nowe opony dzieki ktorym nie bedziemy sie slizgac na plamach

2. Wymagania 

• Prawo Jazdy
  • 20 Poziom

Spedycja Lotnicza - Latanie z punktu A do punktu B Helikopterem lub Samolotem

spedycjal.png.6b4fdfea59b1f1a2725e1a7bef4ae202.png San Fierro

1. Ulepszenia

• Ulepszenie 1 - Zabezpieczenia Kontenera - 100 pkt - Dzieki temu kontener ma wieksza tolerancje na uszkodzenia
  • Ulepszenie 2 - Zlecenia Niebezpieczne - 400 pkt - Ulepszenie daje nam mozliwosc robienie kursow z niebezpiecznymi materialami
  • Ulepszenie 3 - Pozary Lasów - 150 pkt - Ulepszenie daje nam mozliwosc gaszenia pożarów samolotem

2. Wymagania 

• Licencja Lotnicza
  • 30 Poziom

Spedycja Wodna - W pracy płynie sie poduszkowcem na ktorym sa kontenery

spedycjaw.png.cc79a53b39775b73b6a054bc9bb9d0b3.png San Fierro

1. Ulepszenia

• Ulepszenie 1 - Zlecenia Niebezpieczne - 400 pkt - Mozliwosc robienia kursow z niebezpiecznymi materialami
  • Ulepszenie 2 - Czujne oko - 200 pkt - Ulepszenie daje nam bonus nawet za krzywe parkowanie

2. Wymagania 

• Licencja Wodna
  • 25 Poziom

Sweepery - W pracy jezdzisz sweeperkiem i zbierasz smieci

sweepery.png.377545bd4b0a6dc98679c0d6a74ca76e.png Las Venturas

1. Ulepszenia

• Ulepszenie 1 - Zbiornik - 200 pkt - Ulepszenie zwieksza nam zbiornik na smieci
  • Ulepszenie 2 - Woda - 200 pkt - Ulepszenie zwieksza nam zbiornik na wode
  • Ulepszenie 3 - Szczęście - 400 pkt - Ulepszenie zwieksza nam czestotliwosc spotykanych smieci
  • Ulepszenie 4 - Objętość - 700 pkt - Ulepszenie zwieksza objętosc spotykanych zanieczyszczen

2. Wymagania 

• Brak!

Okradanie Domków - W pracy jezdzisz po domkach i je okradasz

579047789_OkradanieDomkw.png.de515ff3cc39b93b4cb576035db89428.png San Fierro

1. Ulepszenia 

• Ulepszenie 1 - Wydajność Pojazdu - 1200 pkt - Ulepszenie zwieksza vmax pojazdu
  • Ulepszenie 2 - Zakłocenia Sygnału - 800 pkt - Ulepszenie usuwa dodawanie gwiazdek podczas biegania
  • Ulepszenie 3 - Czas - 800 pkt - Ulepszenie dodaje nam 10 minut do pracy

2. Wymagania

• Prawo Jazdy
  • 40 Poziom

Służby Ratownicze - Praca polega na podnoszeniu ludzi/botów z BW albo gaszeniu pożarów, zasypywania plam, usuwaniu powalonych drzew

282423003_SuzbyRatunkowe.png.f694044a68190caebf26566f5203e424.png Blueberry

1. Ulepszenia

• Ulepszenie 1 - Samotnik - 500 pkt - Ulepszenie pozwala nam pracowac samemu
  • Ulepszenie 2 - Prowadzenie - 600 pkt - Ulepszenie poprawia nam prowadzenie pojazdów
  • Ulepszenie 3 - Czas - 300 pkt - Ulepszenie dodaje nam 10 minut do pracy 

2. Wymagania

• Prawo Jazdy
  • Zdany Egzamin (Robi sie go obok budynku)
  • 50 Poziom

Na koniec zrobiłem tez takie małe porownanie zarobkow w pracach! U kazdego moze wyjsc inny wynik ze wzgledu na ulepszenia! (Jezeli gdzies sie pomyliłem napisz na dole)
Ogolnie na spedycjach brałem pierwsze zlecenie z gory wiec pewnie wyjda mniejsze kwoty u was

Mam nadzieje ze wam pomogłem!

Paradise - Excel 24-06-2020 15_51_09 (2).png

Edited by nejmi
  • Lubię To 2
  • Zabawne 1
  • Kocham To 7

• Moderator
Godzinę temu, dzamy napisał:

14k na wodnej? Co? XD @Naymie

Wziałem pierwsze z gory zlecenie co było za 2k XD i tak jakos wyszło

Edited by Naymie

9 godzin temu, Naymie napisał:

Wziałem pierwsze z gory zlecenie co było za 2k XD i tak jakos wyszło

No ale byczku te zlecenia za 2k są do ls, a tam sie płynie +/- 10min 

+ załadunek 

• Moderator
5 godzin temu, dzamy napisał:

No ale byczku te zlecenia za 2k są do ls, a tam sie płynie +/- 10min 

+ załadunek 

no ja to za 2k robiłem 9 minut

• 3 months later...
  • Moderator
47 minut temu, Bosik napisał:

@Naymiemożemy się spodziewać aktualizacji? 

W dniu 7.10.2020 o 21:25, dzamy napisał:

@Naymie kiedy aktualizacja tematu z nową praca? ;D

Jak bedzie juz ustalona stała kwota bo jak widzicie co chwile sa nerfy

• Lubię To 2

• 3 weeks later...
  • Moderator

Dodałem do poradnika 2 nowe prace oraz lokalizacje wszystkich prac (Rano dodam też dokładne dzielnice) 

Edited by nejmi

• Moderator
2 godziny temu, Repcak napisał:

dasz rade dodac złodzieja i nowe desy? XD

jak chodzi Ci o zarobki to tak troszke srednio bo na Złodzieju zalezy od tego kto gdzie jezdzi a na DES zalezy od ilosci zgłoszen i tego na czym sie jezdzi strazak/medyk

6 godzin temu, nejmi napisał:

jak chodzi Ci o zarobki to tak troszke srednio bo na Złodzieju zalezy od tego kto gdzie jezdzi a na DES zalezy od ilosci zgłoszen i tego na czym sie jezdzi strazak/medyk

zawsze mozna jakos takie mniej więcej średnie zarobki ogarnąć

• 6 months later...

Proponuje edit odnośnie zdjęć, ponieważ był tam te zmiany i nie ma zdjęć już, ale kozak ogólnie, bo wcześniej już widziałem

• 2 weeks later...
  • 4 weeks later...