Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

Propozycja serwer- dodanie możliwości holowania pojazdów- Jeremi

Jeremi
 Share

Recommended Posts

Nick: Jeremi
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer, forum, discord] Serwer
Opis propozycji: Każdemu zdarza się, ze np nie ma paliwa albo samochód nie chce odpalić, albo np: wpadł do wody gdzieś blisko brzegu i nie ma SARA na duty. Dlatego wnoszę propozycje dodania możliwości holowania pojazdów. Czyli: Kupujesz linę holowniczą w najbliższym sklepie 24/7, najpierw pod E podpinasz ją do pojazdu, którym będziesz holował w potem naciskamy pod E na samochód który chcemy holować. I wtedy np gracz musiałby być w pojeździe (chyba ze byłby on pod wodą to raczej nie) i wysyłaloby się ofertę holowania samochodu. I graczowi pokazałoby się: Czy akceptujesz ofertę holowania samochodu przez gracza XYZ. [TAK] lub [NIE]. Było by to przydatne żeby cały czas nie trzeba było dzwonić po SARA. Nie było by trollów, ponieważ ofertę można by było wysłać tylko wtedy jak gracz jest w pojeździe. Ta opcja była by tez przydatna przy samochodach organizacyjnych, gdy jakiś samochód jest porzucony. 

Jak najbardziej jestem na tak. Wszystko się zgadza to co opisałeś. Jest z tym problem. Rzeczywiście...
Ale nie wiemy czy to przejdzie. To zadania SARY. A teraz nas dużo, bo doszła kolejna rekrutacja. I od wczoraj - poniedziałku 22.06.2020 jest nas dużo. Więc nie ma z tym problemów.
No ale zobaczymy co o tej propozycji pozostali sądzą.

• Kocham To 1

2 godziny temu, SprytsBeng napisał:

Jak najbardziej jestem na tak. Wszystko się zgadza to co opisałeś. Jest z tym problem. Rzeczywiście...
Ale nie wiemy czy to przejdzie. To zadania SARY. A teraz nas dużo, bo doszła kolejna rekrutacja. I od wczoraj - poniedziałku 22.06.2020 jest nas dużo. Więc nie ma z tym problemów.
No ale zobaczymy co o tej propozycji pozostali sądzą.

Nareszcie udało mi się ciebie jakoś przekonać ❤️ 

• 5 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy