Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Zmiana położenia rajdu leśnego - Kamlotek

staryog
 Share

Recommended Posts

Nick: Kamlotek
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji: Witam, moja propozycja to tak jak w tytule przeniesienie rajdu leśnego w inne miejsce, niż LS. Pisze to po tym jak doświadczyłem pewnej sytuacji po raz kolejny, mianowicie... Robię sobie Rajd Leśny, jako zwykły cywil do niczego nie przynależę itd., po czym podjeżdżają panowie z IQ krewetki (czyt. gangi) i strzelają do mnie, oprócz robienia tego rajdu nawet tam nie jeżdżę, ale czy to, że chcę zrobić rajd, który jest "wyzwaniem" dla każdego musi się kończyć z moją śmiercią, bądź innych graczy? Bo jednak panowie z iq krewetki nie grzeszą inteligencją i ich jedyną formą rozrywki jest strzelanie do wszystkiego co się rusza, ale mniejsza odbiegłem trochę od tematu, tu nie chodzi o opinie na temat organizacji krewetek, a zmiany miejsca rajdu leśnego. Uważam, że mogłoby być to gdzieś w okolicach Angel Pine? Scenerią by pasowało do samego wyzwania, a bynajmniej można by to było robić normalnie bez narażenia siebie na utratę czasu. Ale wybór miejsca, gdzie by to było, gdyby chociaż propozycja przeszła, nie zależy ode mnie.

Pozdrawiam.

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy