Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

Propozycja TAXI OCE

ExPgg
 Share

Recommended Posts

Nick: OCE 
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer, forum, discord] SERWER 
Opis propozycji: Witam przychodzę do was z propozycją stworzenia całkowicie nowej frakcji na serwerze . Chodzi mi o to aby praca TAXI była jako frakcja . Lider utworzyłby materiały szkoleniowe i ulepszył tę frakcję w fajny sposób . Dodając do niej RP . Na pewno pomyślicie , że ta praca już dawno umarła . Otóż nie , ciągle widzę graczy jeżdżących z takometrem . I taka zmiana mogła by ożywić serwer . Wiele graczy mówi , że serwer bez bycia we frakcji lub w gangu jest nudny . Więc czemu by nie spróbować . W propozycji tej chodzi mi o ożywienie serwera . Taka zmiana na plus dla aktywności . Dziękuje i pozdrawiam czytelników ❤️ 

16 minut temu, Falc1 napisał:

W sumie na realia pradise to może nie wyjść, choć jestem na tak - Gracze po prostu wolą jeździć busem, niżeli płacić więcej za taxi.

@Falc1 Jeśli chodzi o zarobki to może zostały by one dla graczy zmniejszone wtedy . To już jest decyzja zarządu

((Chodzi o płacenie za transport *))

11 minut temu, SprytsBeng napisał:

W życiu to nie przejdzie. Uwierzcie mi. Nie ma na to szans.

Dokładnie Panie Tobiaszu, zgadzam się z pana opinią na temat tej jakże beznadziejnej propozycji, aczkolwiek muszę zaznaczyć, że na drodze dedukcji dochodzę do konkluzji iż abstrahując od altruistycznych zagadnień metafizycznego pietyzmu nieadekwatnie jest to wręcz efemeryczne.  Wychodząc z koncepcji dochodzimy do konkluzji, że nasze reperkusje są antyreferentne i interreferentne, a zatem determinizm polatywny w aspekcie środków retrospektywnych nie incydybuje się w kategorii absolutu. Biorąc pod uwage wizualna stronę tego zagadnienia, to jest ona zbyt specyficzna w swojej strukturze filozoficznej, a nawet jeżeli to pocóż i nacóż a co się tyczy względem tego to i owszem, aczkolwiek nie obliguje mnie to do prowadzenia z Tobą tej merytorycznej konwersacji jednakże abstrachując do podanej dygresji możemy nad tym polemizować.

Edited by SilenT
  • Szokujące 1

Niestety, ale ta propozycja nie przejdzie. Przyznam Ci rację, że gracze jeżdżą z taksometrem, ale zazwyczaj są to zgłoszenia od centrali, czyli od botów, ponieważ zwykli gracze na codzień nie wysyłają zgłoszeń po taxi, a jeżdżą własnymi pojazdami. Tworzyć frakcje dla botów? - według mnie nie ma najmniejszego sensu. Nie po to brzysiek usuwał biznesy z v2 żeby teraz je przywracać.. Jestem na NIE

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy