Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] org. cywilne - zieloneey

imzipp2K
 Share

Recommended Posts

Nick: zieloneey
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji: Witam, w dniu dzisiejszym po dość krótkim pobycie w jednej z org. cywilnej chciałbym złożyć kilka propozycji dotyczących ich ulepszenie.

Cytat

1.Powiększenie zarobków z artefaktów ( 3,500$ - 4,000$ ) oraz z import-export ( 13,000$ - 17,000$ ). Dlaczego? Jak wiemy, bądź nie wiemy organizacje przestępcze mają limit wynoszący ok. 750,000$ - ze strefami specjalnymi oraz napadem zarobić może nawet do +900,000$ co jest dość ogromną kwotą. Oczywiście w całej tej wypowiedzi nie chodzi mi o dyskryminacje gangów czy cywilek, a bardziej użyłem tego do porównania zarobków między tymi dwoma rodzajami organizacji.

2.Zmniejszenie cooldown'ów z artefaktu ( 2h < 1h ) oraz z import-export ( 3h < 2h 30m ). Robiąc obie akcje i tak w zamian dostajemy krocie, a tak wysokie cooldowny jak, np. 5 godz. za ok. 10k to moim zdaniem trochę za dużo.

3.Przy odbieraniu wypłaty dodatkowe 5% pieniędzy oraz 10% exp'a zarabiałaby organizacja cywilna. Oczywiście nie chodzi mi o urywanie wypłat graczom, a o swojego rodzaju dodatek dla organizacji. Myślę, że nie jest to dużo, ale zawsze coś. 5% dajmy na to z miliona to ok. 50,000$, czyli mniej więcej 200 godzin przepracowanych na służbie.

Na ten moment nie mam więcej propozycji. Jeśli wpadnę na coś jeszcze to zrobię tu jakiś edit. Jak chcesz dodać coś od siebie to śmiało napisz w odpowiedzi i umieszczę twoją propozycję w tym temacie.

Edit: Dziękuję @SprytsBeng, że powiedziałeś mi o cooldownie na import-export.

Edited by zieloneey2k

3 minuty temu, sneezy napisał:

tak, ale co z tego ze gangi zarabiaja 750k ja wy macie jeszcze prace i rozne inne rzeczy

"Oczywiście w całej tej wypowiedzi nie chodzi mi o dyskryminacje gangów czy cywilek, a bardziej użyłem tego do porównania zarobków między tymi dwoma rodzajami organizacji." - jedno zdanie, a może zmienić wiele :d

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy