Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach
  • 0

Problem z przywroceniem hasla

szybki
 Share

Question

Hej witam, dawno temu ukradli mi konto i byl prboelm zeby odzyskac konto te konto, wiec zalozylem nowe po rozmowie z brzyskiem na moja korzysc odzyskalem je - lecz niestety, teraz gdy probuje zresetowac haslo to caly czas resetuje mi haslo na innym koncie (tym co zalozylem na nowo po utracie starego), jesli ktos z ekipy bedzie chcial  maila moge wyslac mu na pw 

pozdrwaiam

Edited by szybki

5 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Obstawiam, że nie zmieniłeś e-mailu na temtym koncie i nadal jest na osobę który ci się włamała. @brzys jesli pamięta coś z tego akcji co ci wtedy pomagał to sam ci pomoże albo przekaże nam wytyczne.

• 0
W dniu 22.06.2020 o 16:40, ZaGaJ napisał:

Obstawiam, że nie zmieniłeś e-mailu na temtym koncie i nadal jest na osobę który ci się włamała. @brzys jesli pamięta coś z tego akcji co ci wtedy pomagał to sam ci pomoże albo przekaże nam wytyczne.

wlasnie wydaje mi sie ze brzysiek mi sam go zmienial, nawet ostatnio sie pytalem Avillena to mialem na jednym mailu zalozone dwa konta.

• 0
  • Moderator
Temat został przeniesiony do archiwum
Jeśli uważasz że temat nie powinien zostać przeniesiony do archiwum reportuj ten post a administracja rozpatrzy twoją prośbę

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy