Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] biznesy - Wojak

Wojak
 Share

Recommended Posts

• Supporter

Nick: Wojak
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji: Witam, moją propozycją jest, aby można było kupić MAŁĄ farmę, gdy ma się wykupiony biznes. Byłaby to opcja ''dorobienia'' sobie. Też to będzie jakaś opcja, do zabicia czasu.

Edited by Wojak
  • Lubię To 1
  • Kocham To 1

Jako, że jestem właścicielem biznesu jestem jak najbardziej za tym bo mała farma nie przynosi dużo zarobku

Edited by Figi
  • Lubię To 2

• Supporter
25 minut temu, Stuba napisał:

Na nie, byłaby to maszynka do zarabiania ? 

Z małej farmy nie idzie dużo wyciągnąć, a chociaż można byłoby zabić czas. 

Edited by Wojak

Na tak, właściciele biznesów tak naprawdę nie mają co robić na serwerze. 

To że będzie to maszynka do pieniędzy trzeba zastanowić się też nad tym że na ten biznes i tą farmę pierw trzeba zainwestować a później liczyć na zyski ;).

Jakakolwiek możliwość  czy to kupienia farmy  czy możliwość pójścia do gangu czy frakcji będzie dobra ponieważ wszystko składa się na to że nie ma co robić a nie chodzi tutaj o zarobek.

• Lubię To 1

• Supporter

Lepiej wprowadzić jakieś aktywności dla właścicieli biznesów, a nie dawać im możliwości kupna farmy.

Nie zarabiacie milionów dziennie, ale jest to nadal bardzo dużo biorąc pod uwagę, iż w biznesie nie trzeba nic robić.
Dodatkowa farma zepsuje tylko obecnie panujący balans.

• Supporter
41 minut temu, Update450 napisał:

Lepiej wprowadzić jakieś aktywności dla właścicieli biznesów, a nie dawać im możliwości kupna farmy.

Nie zarabiacie milionów dziennie, ale jest to nadal bardzo dużo biorąc pod uwagę, iż w biznesie nie trzeba nic robić.
Dodatkowa farma zepsuje tylko obecnie panujący balans.

Przez obecny czas gdy jest mniej graczy na serwerze, najprawdopodobniej przez ładną pogodę, właściciele biznesów owiele mniej zarabiają niż przez zimową porę. Tak chciałem Cię tylko poinformować.

3 godziny temu, zieloneey2k napisał:

Na tak. Właściciele biznesów i tak nie zarabiają na nich milionów dziennie, dodatkowo muszą opłacać czynsz itp. 

Itp? Czynsz tylko się płaci, który praktycznie wynosi jakieś grosze XD Mech 1k, stacja 3k, a sklep 22.5k ( jeśli się nie myślę ) 

Na nie

1 minutę temu, dzamy napisał:

Itp? Czynsz tylko się płaci, który praktycznie wynosi jakieś grosze XD Mech 1k, stacja 3k, a sklep 22.5k ( jeśli się nie myślę ) 

Na nie

Ile xD? ty myślisz że my płacimy jakieś grosze i zarabiamy po 100k dziennie?

Sam za mecha miałem sporą ilość czasu czynsz 100k potem 75k itd.

Jeżeli myślisz że ludzie płacą po parę tysięcy za czynsz to się grubo mylisz.

• Lubię To 1
  • Kocham To 1

• Supporter
12 minut temu, dzamy napisał:

Na nie

Chłopie teraz to mnie normalnie rozwaliłeś totalnie XDD. Taki tip na kolejne twoje wypowiedzi, pierw się dowiedz ile co kosztuje a potem pisz. I nie oferuj następnym razem infka za mecha XD

Edited by Wojak

• Supporter
13 minut temu, Wojak napisał:

Przez obecny czas gdy jest mniej graczy na serwerze, najprawdopodobniej przez ładną pogodę, właściciele biznesów owiele mniej zarabiają niż przez zimową porę. Tak chciałem Cię tylko poinformować.

Może jakiś konkret. Na przykład screen z panelu.

• Supporter
Teraz, Update450 napisał:

Może jakiś konkret. Na przykład screen z panelu.

Nie muszę udostępniac publicznie ile zarabiam, ale sam Avillen to potwierdzi ze tak jest, jak i sami właściciele biznesów.

Edited by Wojak

8 minut temu, ZOQP napisał:

Ile xD? ty myślisz że my płacimy jakieś grosze i zarabiamy po 100k dziennie?

Sam za mecha miałem sporą ilość czasu czynsz 100k potem 75k itd.

Jeżeli myślisz że ludzie płacą po parę tysięcy za czynsz to się grubo mylisz.

3 minuty temu, Wojak napisał:

Chłopie teraz to mnie normalnie rozwaliłeś totalnie XDD. Taki tip na kolejne twoje wypowiedzi, pierw się dowiedz ile co kosztuje a potem pisz.

Panowie... Ja to znam wszystko z opowieści osób, które sprzedawały biznesy więc proszę się nie czepiać ?

• Supporter

Panowie... Ja to znam wszystko z opowieści osób, które sprzedawały biznesy więc proszę się nie czepiać ?

No chyba właśnie nie, gdy oferujesz infka za mecha. I nie róbmy tutaj już offtopic'u.

Edited by Wojak

Nie wiesz nic, nie wypowiadaj się bo nie wnosisz nic nowego do tematu.

Twoja wiedza na temat biznesów jest bardzo ograniczona a uważasz się za boga wszechmogącego który wszystko wie.

Teraz, Wojak napisał:

No chyba właśnie nie, gdy oferujesz infka za mecha.

xD to było dziwne, wiem XD ale powiedz mi... Co można robić już na tym serwerze? Same nudy... Cały czas to samo się robi I szukałem akurat wtedy biznesu jakiegoś bo może coś by się trafiło xD

Teraz, ZOQP napisał:

Nie wiesz nic, nie wypowiadaj się bo nie wnosisz nic nowego do tematu.

Twoja wiedza na temat biznesów jest bardzo ograniczona a uważasz się za boga wszechmogącego który wszystko wie.

Gdzie napisałem, że się uważam za Boga? XDDDDD ale beka teraz z CB XD napisałem tylko tyle co wiedziałem od innych ?

I po co też jeden z drugim drazycie temat? Nie macie niczego do roboty? Napisałem, że wiem to od innych I tyle... Jak to nie jest prawda to trudno

jacy wy wszyscy jestescie ograniczeni umyslowo. typowe cebulaki z bólem sraki ze ktos cos ma i moze zarabiac a wy nie. tylko nie wiecie ile kogos kosztuje wysilku i pracy zeby miec to co posiada. i jakbyscie  nie zauwazyli to zeby znalezc sie w posiadaniu takiej czy srakiej farmy trzeba wyskoczyc z miliona albo paru milionów. dodatkowo zeby miec co posadzic na farmie to trzeba wyskoczyc z kolejnych kilkuset tysięcy, często w asortymencie farmy jest zamrożone ponad 500k, bo nie ma odpowiedniego kursu zeby sprzedać. poza tym o okreslonych porach dnia lub nocy musisz wejsc do gry i podlac/zebrac/posadzic to co trzeba co potrafi zająć jednorazowo nawet 2-2,5h. to nie jest praca dorywcza ze se wchodzisz na gierecke kiedy uwazasz i dymasz tam z kontenerkami helikoptrem i masz 20k w godzine. a z reszta was to tylko do ałszwic i piecyki wlaczyc antypolakami jestescie

• Lubię To 1
  • Kocham To 1

• Supporter
16 minut temu, vanos napisał:

jacy wy wszyscy jestescie ograniczeni umyslowo. typowe cebulaki z bólem sraki ze ktos cos ma i moze zarabiac a wy nie. tylko nie wiecie ile kogos kosztuje wysilku i pracy zeby miec to co posiada. i jakbyscie  nie zauwazyli to zeby znalezc sie w posiadaniu takiej czy srakiej farmy trzeba wyskoczyc z miliona albo paru milionów. dodatkowo zeby miec co posadzic na farmie to trzeba wyskoczyc z kolejnych kilkuset tysięcy, często w asortymencie farmy jest zamrożone ponad 500k, bo nie ma odpowiedniego kursu zeby sprzedać. poza tym o okreslonych porach dnia lub nocy musisz wejsc do gry i podlac/zebrac/posadzic to co trzeba co potrafi zająć jednorazowo nawet 2-2,5h. to nie jest praca dorywcza ze se wchodzisz na gierecke kiedy uwazasz i dymasz tam z kontenerkami helikoptrem i masz 20k w godzine. a z reszta was to tylko do ałszwic i piecyki wlaczyc antypolakami jestescie

No, i wreszcie ktoś co myśli

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy