Skocz do zawartości
GievonT

[Propozycja] <Serwer> <Dzienne logowanie> - <GievonT>

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: GievonT

Czego dotyczy propozycja ?: Serwer

Opis propozycji: Proponuję dodać na serwer nagrody za dzienne logowanie, lecz nie tak jak jest to w innych grach, czyli wystarczy wejść by odebrać nagrodę, tylko chciałbym, aby gracz np. musiał pobyć na serwerze min. godzinę czasu i wtedy mógłby odebrać nagrodę. Przynajmniej gracze nie wchodziliby tylko po to by odebrać wygraną, ale musieliby trochę pograć na serwerze by ją dostać.

Jeśli chodzi o nagrody to można by to zrobić na 2 sposoby. 1 sposób to dziennie dostaje się coś lepszego a po 7 dniach resetuje się na nowo. Jeśli gracz np. nie wbije 3 dnia to cofa się do początku. 2 sposób to ruletka, którą losuje się wygraną, więc dziennie można dostać co innego.

Nagrodami mogły by być różne rzeczy, nie tylko gotówka, lecz także punkty premium, jedzenie lub picie, części garderoby, a także bronie.

To tyle z mojej strony. Pozdrawiam 😉

  • Lubię To 1
  • Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten 2 sposób troszkę mnie zachęcił ale żebym był za pierwszym to żeby sie nie resetowało tylko osoba nie wbiła trzeciego dnia to ta nagroda zostaje i można też dodać ze co miesiąc nagrody by się zmieniały ❤️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł teoretycznie ciekawy leczy czy gracze którzy obecnie po prostu nie mają chęci wchodzenia na serwer będzie mógł się czuć pokrzywdzony i zmuszany do grania na serwerze by odebrać nagrodę. Oczywiście taki dodatek byłby ciekawy lecz zrobiony tak by gracze nie tracili dużo i nie czuli się zmuszani do przegrania godziny na serwerze by ją otrzymać.

Przykładowy pomysł otrzymywania bonusu:

Wykorzystując opcje z ruletką - Nagroda tygodniowa - każdy gracz odbiera "los" na ruletkę od 00:00:00 (poniedziałek) do 23:59:59 (niedziela). Raz w tygodniu przypada jeden los do ruletki. Gracze nie będą czuli przymusowego wchodzenia na serwer by nie stracić wygranej bo przecież każdy gracz który jest dość stałym graczem  na pewno bez problemu byłby wstanie odebrać nagrodę.

Wykorzystując opcje nagród ustalonych - Nagroda tygodniowa - Każdy gracz może odebrać nagrodę ustaloną przez administrację od  00:00:00 (poniedziałek) do 23:59:59 (niedziela).

 

Myślę, że wszystko dość konkretnie wyjaśniłem. W razie pytań proszę pisać śmiało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam pomysł jest o tyle ciekawy, że można byłoby to zrealizować w inny sposób. Niektórzy gracze będą chcieli wykorzystać to nie robiąc nic. Dlatego wychodzę z taką alternatywą, aby każde ,,odebranie,, wiązało się z różnymi misjami od NPC (1 misja na 1 dzień). Za zadanie będziemy musieli wykonać polecenie od NPC i trzeba będzie wykonać. Nie będzie umożliwiało to odebranie nagród. A dla najbardziej aktywnych z misjami można pomyśleć o nagrodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności