Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Dodanie opcji współdzielenia pojazdu z innym graczem - Liktrio

Liktrio
 Share

Recommended Posts

Nick: Liktrio
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji: Od niedawna dzielę z kumplem pojazd, boli mnie to, że nie mogę w nim zmieniać vopisu, ani dodawać tune, moja propozycja to dodanie blipu w urzędzie który by się nazywał Współdzielenie pojazdu. Ustalmy, że może być tych współwłaścicieli jakaś tam max. ilość (jest mi ona obojętna i może być ustalona przez administrację, albo może jej w ogóle nie być), miałby on takie same uprawnienia jak właściciel lecz nie mógłby on: sprzedawać pojazdu ani handlować nim, sprzedawać tune'ów, usuwać wariantów.
Jest jeszcze druga opcja, która by pozwalała właścicielowi pojazdu ustawiać uprawnienia współwłaścicieli, takie jak: dodawanie tune, sprzedawanie tune, dodawanie wariantu, sprzedawanie wariantu, otwieranie schowka, zamykanie pojazdu, otwieranie bagażnika i maski, handel pojazdem itp. Druga opcja wydaję mi się o wiele lepsza i funkcjonalniejsza, lecz nie wiem czy będzie się chciało zarządowi tego robić, zachęćmy ich aby się tym zajeli!

EDIT: Przydały by się również logi dla właściciela auta, które by pokazywały co się znim dzieje np. demontaż tune wykonany przez [nick], albo sprzedaż pojazdu wykonany przez [nick]. Bardzo by to ułatwiło posiadanie dowodów właścicieli auta, na oszustwo

Zapraszam do dyskusji 

Edited by Liktrio

16 minut temu, lili napisał:

Tiaa, a później będzie płakanie, że zaufało się nieodpowieidniej osobie. Neutral

No to już czeba mieć pretensje dla samego siebie, propozycja skierowana dla osob co np grają w mta z kolegą i mają 100% zaufanie do niego

Jak ktoś da się oscamowac to trudno życie

Godzinę temu, lili napisał:

Tiaa, a później będzie płakanie, że zaufało się nieodpowieidniej osobie. Neutral

Tak samo jest z pożyczaniem pieniędzy, jest dozwolone, a dużo osób płaczę, że nie oddali pieniędzy

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy