Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Zmiana sposobu liczenia czasu codziennej premii - Kucik

Kucik
 Share

Recommended Posts

Nick: Kucik
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji: Aktualnie na serwerze musimy przegrać pełną godzinę bez opuszczania gry aby otrzymać codzienną nagrodę. Ten system sam sobie jest bardzo fajny, ale niestety ma jedną wadę. Otóż dla osób z niestabilnym połączeniem (do których poniekąd się zaliczam) wbicie pełnej godziny jest czasami cholernie trudne. MTA bardzo często przy najmniejszej utracie połączenia potrafi wyrzucić z gry, a to oznacza, że musimy wbijać całą godzinę na nowo, aby otrzymać bonusy (o ile nie zostaniemy ponownie wyrzuceni i tak w kółko). 

Dużo lepiej byłoby, gdyby serwer zliczał każdą sesję gry z danego dnia w całość. Wtedy np. gdy utracimy po 30 minutach połączenie, serwer nadal będzie pamiętał, że dziś przegraliśmy 30 minut i wystarczy że spędzimy w rozgrywce drugie tyle, aby otrzymać codzienną nagrodę. Chodzi mi tutaj oczywiście jedynie o codzienna nagrodę, a nie o premię 300$ + 40 XP, którą otrzymuje się co godzinę.

Nie mam zbyt dużej wiedzy na temat skryptów MTA, więc nie wiem czy coś takiego dałoby się wprowadzić, ale naprawdę myślę że wiele osób by się ucieszyło z takiego rozwiązania (w tym nawet osoby z dobrym połączeniem wyrzucane z gry np. przez crashe). 

Zdecydowanie 3x Nie 

Słabe łącze internetowe to jest problem gracza nie jest to wina serwera po co wprowadzać zamęt  jezeli pamietasz to odbierasz jak zapomnisz to przepada a jakby mieli wprowadzić to co mówisz częściej byś mógł odebrać ponieważ czasami jest tak ze nawet grasz już  te 1h a zapominasz odebrać. 

• Irytujące 1
  • Zabawne 1

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy