Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach
  • 0

Zbugowane salony

lukasz1393
 Share

Question

Witam, chciałbym się dowiedzieć na jakiej zasadzie działa dopuszczanie gracza do kupna pojazdu. Dzisiaj chciałem kupić buffalo. Od około 17:58 stałem w blipie i klikałem bez przerwy klawisz 'kup pojazd'. Dostawałem informacje, że wiele osób chce kupić samochód i muszę poczekać. Około godziny 18:00 wyskoczyła informacja o aktualizacji salonów, pojawiło się 5 sztuk. Do około 18:04 ciągle klikałem klawisz, aby kupić pojazd. Około 18:05 wszedłem i wyszedłem z panelu, liczba sztuk dostępnych ciągle wynosiła 5. Po kolejnych 2 minutach spadło do 3, a po kolejnych 2-3 minutkach 0. Nasuwa mi się pytanie - na jakiej zasadzie to działa? Dlaczego ciągle była informacja o 5 dostępnych sztukach? Jak można było to kupić? Dlaczego niektórzy mogą kupić, a inni nie?
Pozdrawiam

Edited by lukasz1393
  • Lubię To 1

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0
  • Zarząd
1 godzinę temu, lukasz1393 napisał:

Witam, chciałbym się dowiedzieć na jakiej zasadzie działa dopuszczanie gracza do kupna pojazdu. Dzisiaj chciałem kupić buffalo. Od około 17:58 stałem w blipie i klikałem bez przerwy klawisz 'kup pojazd'. Dostawałem informacje, że wiele osób chce kupić samochód i muszę poczekać. Około godziny 18:00 wyskoczyła informacja o aktualizacji salonów, pojawiło się 5 sztuk. Do około 18:04 ciągle klikałem klawisz, aby kupić pojazd. Około 18:05 wszedłem i wyszedłem z panelu, liczba sztuk dostępnych ciągle wynosiła 5. Po kolejnych 2 minutach spadło do 3, a po kolejnych 2-3 minutkach 0. Nasuwa mi się pytanie - na jakiej zasadzie to działa? Dlaczego ciągle była informacja o 5 dostępnych sztukach? Jak można było to kupić? Dlaczego niektórzy mogą kupić, a inni nie?
Pozdrawiam

Nic nie jest zbugowane.
Będąc w salonie ilość kupowanych sztuk nie aktualizuje się, ale klikając 'Kup' sprawdzana jest prawdziwa ilość. Widoczna ilość sztuk aktualizuje się przy dostawie lub przy ponownym wejściu do salonu, nie gdy ktoś kupuje auto.
Po prostu wystarczy klikać "Kup" i sprawdzić czy się trafi, a wszystkie powiadomienia na temat kupna dostaniemy prawidłowe.
Ze względu na obciążenie przy dostawach jedno auto może być globalnie kupowane co x sekund.

• 0

Siemka, powiem Ci tyle, odkąd pamiętam, salony są zbugowane, ostatnim razem, jednej osobie dało 5 turismo. Kupno pojazdu wiąże się z twoim szczęściem, wszystko jest losowe, najlepiej już od 17:59 zacząć klikać kupno pojazdu no i czekać. 

• 0

Okej, w porządku. Można z ciekawości dowiedzieć się, w ile czasu sprzedało się wszystkie 5 sztuk? Abym na drugi raz nie czekał jak głupi i nie klikał. 

Edited by lukasz1393

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy