Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Dodanie SARA jako praca publiczna - Jeremi

Jeremi
 Share

Recommended Posts

Nick: Jeremi
Opis propozycji:  Mam na myśli, żeby zrobić tak jak kiedyś było ze strażakami (że po prostu zaczynało się pracować wsiadając do samochodu strażackiego, i zarabialiśmy normalnie na duty, i każdy kto miał prawo jazdy mógł z tego korzystać). Według mnie byłaby to zmiana na lepsze, ponieważ udałoby się zachęcić większą ilość graczy do pracy (można by było wybrać sobie czy chce się być na duty helikopterem, i wyławiać samochody z wody, czy może jeździć klasycznie samochodem i pomagać w inny sposób) Można by było wprowadzić to od jakiegos lvlu jak to jest w przypadku spedycji lotniczej) Można by było też dodać sposób wyławiania samochodów z wody za pomocą tego poduszkowca, którym pracuje się na spedycji wodnej (nie pamiętam nazwy ale chyba linerunner czy coś takiego), polegałoby to na tym, że brałoby się na magnes, który byłby zamontowany na tym poduszkowcu i załadowywałoby  się tym magnesem dany pojazd na poduszkowiec i zawoziło np: w miejsce "odbioru zatopionych pojazdów". Byłaby to tez możliwość pracy dla tych, którzy nie mieliby licencji lotniczej. Praca ta mogłaby być np: od wyższych lvli i można by było zarabiać więcej pieniędzy niż na spedycjach (Oczywiście trzeba by było mieć odpowiednie wymagania np: od 50 na poduszkowiec, od 60 czy 70 na helikopter)

Podsumowując pozytywy jakie by ta dość duża zmiana wprowadziła:

- Większa aktywność graczy na duty (oraz brak skarg i propozycji na forum typu: "usuńcie to SARA bo nikogo na duty nie ma")

- Nowy sposób zarobków na serwerze

-Swoboda dla supporterów i moderatorów (nie musieliby się oni teleportować do jakiegoś gracza tylko po to by wyłowić mu samochód ponieważ akurat "nikogo nie ma na duty"

-Nową możliwość zabawy

-Oraz możliwe, że przyciągnęło by to nowych graczy na serwer (albo znowu zwabiło tych starych, którzy po prostu odeszli.)

Myślę, że moja propozycja wam sie spodoba drodzy gracze, oczywiście możecie też pisać w odpowiedziach wasze uwagi, ale jakieś drobne poprawki.

• Irytujące 1

1 minutę temu, GraczDLC napisał:

Powiem ci tyle  to nie przejdzie dlaczego? no już mówię po pierwsze by każdy odwalał po drugie by sobie każdy afkował i nabijał minuty  no wiec jestem na NIE.   

1. Czy ludzie od SARA teraz odwalają? Nie. Jak mieliby odwalać helikopterem albo poduszkowcem? Czy ktoś tak robi na spedycjach?

2. Za AFK czas na Duty się wstrzymuje. 
mozna by było tez na tym zarabiać jak na taxowce (nie na duty tylko za wyłowienie pojazdu albo za coś innego) 

2 minuty temu, Jeremi napisał:

1. Czy ludzie od SARA teraz odwalają? Nie. Jak mieliby odwalać helikopterem albo poduszkowcem? Czy ktoś tak robi na spedycjach?

ale zawsze się znajdzie jakiś  gracz który by z nudów odwalał no może na spedycjach nie odwalają ale się znajdują ludzi którym się nudzi i robią zamachy itp a  radzie czy przeczytać jeszcze raz to propozycję i pomyśl co napisałeś bo ta propozycja trochę żałosna ?

To raczej nie przejdzie, z tego co wiem było to brane pod uwagę. Patrząc na to czym dysponuje sara (helki z magnesem i zabieranie aut na policyjny) daje zbyt duże prawdopodobieństwo że ktoś będzie odwalal/utrudniał gre. 

• Lubię To 1

SARA ma sens tylko i wyłącznie jako frakcja. Zaakceptowanie twojego pomysłu wiązałoby się z koniecznością praktycznie całkowitego przemodelowania SARA by wpisywała się w ramy pracy dorywczej - a to wiązałoby się z ograniczeniami bo przecież nie chcemy dodawać administracji roboty, i nie chcemy mieć więcej problemów - a zapewniam cię że takowe by były, chyba że zrobiono by takie ograniczenia że nie można by było nikomu uprzykrzać rozgrywki no ale jak wtedy ma to funkcjonować nawet jako praca dorywcza ? jakoś przecież trzeba te pojazdy wyciągać z wody i tak dalej. Na nie

SARA jako praca dorywcza ze swoimi możliwościami nie ma sensu, dużo osób by odwalało i byłyby z tego tylko niepotrzebne skargi i nieprzyjemne sytuacje.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy