Skocz do zawartości
fredzio19o8

[Propozycja] <Serwer> <Dodanie rowerów> - <fredzio19o8>

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: fredzio19o8
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji: Wnoszę o dodanie do listy pojazdów możliwość zakupienia BMX i roweru górskiego. Oczywiście wraz z tym, odblokować możliwość rozwijania statystyki która umożliwia wyższe skakanie. (tak jak w czystym gta).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rowery te miałby służyć do skakania sobie i wykonywania "tricków". Było to moje ulubione zajęcie jak nudziłem się w gta sa. Nie ma to nic związanego z pojazdami publicznymi. Zatem nie rozumiem dlaczego miało by to być zbędne. Robota na chwile a wyróżni to serwer na tle innych RPG, bo nigdzie takiej możliwości nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Propozycja sama w sobie jest ok, jestem na tak i na nie. Zacznijmy od tego, dlaczego jestem na nie.. Na serwerze, będziemy mieć pojazdy publiczne faggio/rowerki, które same w sobie wykluczają kupno takiego bmx, bo po prostu się nie opłaca, gracze i tak będą jeździć publicznymi (bo za darmo :D), ale jest druga strona medalu. Dodając takie rowerki można byłoby urozmaicić rozgrywkę. Dodając rowery można byłoby zorganizować jakieś zloty, eventy w skate-parku itp.
Podsumowując.. Pomysł na pewno do przemyślenia i nawet warty uwagi.
Pozdrawiam 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na NIE. Pomysł sam w sobie nie jest zły ale, już dawałem taką propozycje jak forum było dostępne przed tą całą aferą i moja propozycja dodania rowerów nie przeszła. 

• Irytujące 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry pomysł ale wydaję mi się, aby się to przyjęło. Po co komu rowery?

Edytowane przez PS_
Nie doczytałem propozycji.
  • Irytujące 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sama propozycja w sobie nie jest zła, aczkolwiek warto byłoby przebudować ją. Zacznijmy od tego, że większość ludzi lubi odwalać z rowerków m.in podczas skakania. Zatem co sądzilibyście o innej zmianie, aczkolwiek bardzo sensowną:

1. Rowery będą dostępne w stadionie (dostęp poprzez drzwi do środka). Będzie tam masa stuntów do wykonywania, każdy będzie mógł w wolnej chwili poodwalać, poskakać.
2. Będą również przeznaczone na eventy organizowane przez administrację, będzie możliwość stuntowania ewentualnie jakiś wyścig w którym będą musieli skakać po różnych przeszkodach aż na samą górę.

Jest to jedna z niewielu propozycji, którą można na wiele czynników zamienić i nie wpływałoby to wiele na rozgrywkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Lucky No jase, dla Ciebie wystarczyło by pewnie też chodzenie do pracy i zbieranie na nowe auto. I TAK W KÓŁKO, po ch*j dodać coś nowego.

@EndriuG Zastanów się gościu co napisałeś, twoja argumentacja jest tak niedorzeczna, że brak mi słów.

@PS_ Masz dzbanie napisane wyżej, że rowery mogą być darmowe, z resztą co to za powód "nie dużo graczy będzie kupować  rowery raczej"? Nawet jeśli taki rower chciała by mieć co 4 osoba, to w czym problem? Na serwerze nie umieszcza się tylko rzeczy które chcą mieć wszyscy.

@Lisa_ Nie jestem sobie w stanie wyobrazić jakich strasznych rzeczy można dokonać podczas skakania na rowerze.

Czy tutaj trzeba tworzyć problem z czegoś tak błahego jak skakania na rowerze? Serwer Real Life na którym, można pracować na Marsie a poskakać na rowerze już nie. Nakład pracy który trzeba poświęcić na dodanie rowerków chyba nie jest taki duży, żeby trzeba było nad tym myśleć i dyskutować. Skoro nikomu taki rower nie będzie wadził to w czym problem? Liczyłem, że pod takim postem znajdą się dywagacje na temat urozmaiceń do rowerów jak te:

"Będą również przeznaczone na eventy organizowane przez administrację, będzie możliwość stuntowania ewentualnie jakiś wyścig w którym będą musieli skakać po różnych przeszkodach aż na samą górę"

Ale nie, najpierw musze się szarpać z ludźmi pokroju @Lucky, @EdeeeQ i @PS_, żeby rowery wg zostały DODANE. Jakaś kpina. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, fredzio19o8 napisał:

@Lucky No jase, dla Ciebie wystarczyło by pewnie też chodzenie do pracy i zbieranie na nowe auto. I TAK W KÓŁKO, po ch*j dodać coś nowego.

@EndriuG Zastanów się gościu co napisałeś, twoja argumentacja jest tak niedorzeczna, że brak mi słów.

@PS_ Masz dzbanie napisane wyżej, że rowery mogą być darmowe, z resztą co to za powód "nie dużo graczy będzie kupować  rowery raczej"? Nawet jeśli taki rower chciała by mieć co 4 osoba, to w czym problem? Na serwerze nie umieszcza się tylko rzeczy które chcą mieć wszyscy.

@Lisa_ Nie jestem sobie w stanie wyobrazić jakich strasznych rzeczy można dokonać podczas skakania na rowerze.

Czy tutaj trzeba tworzyć problem z czegoś tak błahego jak skakania na rowerze? Serwer Real Life na którym, można pracować na Marsie a poskakać na rowerze już nie. Nakład pracy który trzeba poświęcić na dodanie rowerków chyba nie jest taki duży, żeby trzeba było nad tym myśleć i dyskutować. Skoro nikomu taki rower nie będzie wadził to w czym problem? Liczyłem, że pod takim postem znajdą się dywagacje na temat urozmaiceń do rowerów jak te:

"Będą również przeznaczone na eventy organizowane przez administrację, będzie możliwość stuntowania ewentualnie jakiś wyścig w którym będą musieli skakać po różnych przeszkodach aż na samą górę"

Ale nie, najpierw musze się szarpać z ludźmi pokroju @Lucky, @EdeeeQ i @PS_, żeby rowery wg zostały DODANE. Jakaś kpina. 

Nie rozumiem po co mnie tu oznaczyłes, ale pewnie to blad?

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak

To jest dobry pomysł bo są dobre przyczyty tego tak jak już @Dannywspomniał o eventach i etc. Ale w sumie jeżeli się kupi taki rower czy coś fajnie by można gdzieś pojeździć z kolegami i w ogóle zakupić taki właśnie rowerek.

A na przykład jakbyśmy sobie chcieli ulepszyć taki rowerek czy coś. To by mogło dawać co parę procent prędkości, skoków i hamulców. 

Gdyby tak również trochę podejść do realizmu i wziąć parę pomysłów, można by było nawet zmieniać części w rowerze i by stawał się on lepszy na górach, pagórkach i o wiele innych drogach. Lecz to trzeba mieć troszeczkę cierpliwości aby tak dobrze oskryptowac i zrealizować taki dobry plan działania takich sprzętów. 

Pozdrawiam Colus❤️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności