Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
ZOQP

Nazwa tematu: [Propozycja] [Serwer] Możliwość blokowania graczy w biznesie - ZOQP.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ZOQP.
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji: Możliwość blokady gracza w biznesie (mechanik)  polegałaby na tym aby po prostu była taka opcja dla właściciela w panelu. Była by to bardzo przydatna opcja ponieważ na serwerze jest pewne grono ludzi którzy przychodzą na służbę aby sobie trochę "poodwalać". Jest to strasznie uciążliwe zarówno jak i dla mnie jak i dla klientów. Gdy taka osoba zaczyna pracę trzeba pisać raporty na tą osobę wyjaśniać że ona nie daje ofert naprawy lub nie chce naprawić auta. Gdy taka osoba już dostane jakaś kare to i tak po jakimś czasie wróci i będzie to samo. Taka opcja blokady była by świetnym rozwiązaniem, skończyły by się raporty i wyjaśnianie spraw z supporterami oraz klienci nie mieli by kłopotu z naprawą auta.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Neutral, odwalacz kupi sobie taki biznes i po blokuje wszystkich dla beki, nie wiem co by miał na celu robić takie coś, ale pewnie są tacy ludzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, HarDziK napisał:

Neutral, odwalacz kupi sobie taki biznes i po blokuje wszystkich dla beki, nie wiem co by miał na celu robić takie coś, ale pewnie są tacy ludzie.

Odwalacz? Na taki biznes trzeba sporo zbierać i myślisz że ktoś specjalnie będzie zbierał kilka miesięcy kasę żeby tylko potem kupić biznes i wszystkich poblokować? To po co mu taki biznes? Nie będzie nic z tego zarabiał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, ZOQP napisał:

Odwalacz? Na taki biznes trzeba sporo zbierać i myślisz że ktoś specjalnie będzie zbierał kilka miesięcy kasę żeby tylko potem kupić biznes i wszystkich poblokować? To po co mu taki biznes? Nie będzie nic z tego zarabiał.

No właśnie, dlatego podkreśliłem, że nie wiem co by miał chłop w bani, żeby wydawać hajs na biznes i odwalać, ale niestety tacy ludzie są, który dadzą wszystko żeby ro******ć komuś grę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na "odwalanie" powinna reagować administracja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności