Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
kwasiek

[Propozycja] [Serwer] System biznesów - kwartus

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: kwartus
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji: Witam, ogólnie jest taka sytuacja że wyszedłem z organizacji przestępczej na własne życzenie, ponieważ nie nadaje się do strzelania,  ogólnie nie lubie takiej formy zarabiania. Patrząc na to że na Organizacjach przestępczych dużo się zarabia. Są ludzie (taki jak ja) którzy nie lubią organizacji przestępczych a chcą się dorobić, więc przychodze z myślą wznowienia biznesów jak w zeszłej edycji, tylko że nie usuwać organizacji przestępczych i cywilnych, ale jakby te biznesy które są je usunąć, i dać jak wcześniej na drugiej edycji biznesy. Ja jestem osobą która nie lubi rozwałki i nie lubi strzelaniny ani frakcji (w sensie RP). Więc ludziom którym nie lubią frakcji, organizacji a wolą biznesy żeby dodać ten system biznesów jak było na poprzedniej edycji. Pozdrawiam

Edytowane przez kwartus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

System biznesów z poprzedniej edycji był monotonny, a rozgrywka w większości biznesów szybko się nudziła, natomiast aktualny system poza hajsem za pierdzenie w stołek nie przynosi żadnej satysfakcji. Według mnie nie warto przywracać stsrego systemu, ale warto usprawnić aktualny

Edytowane przez Sopher

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Sopher napisał:

System biznesów z poprzedniej edycji był monotonny, a rozgrywka w większości biznesów szybko się nudziła, natomiast aktualny system - poza hajsem za nic nie robienie, nie przynosi żadnej satysfakcji. Według mnie nie warto przywracać stsrego systemu, ale warto usprawnić aktualny

Ale wiesz o co mi chodzi że poprostu ludzie którzy chcą sie wzbogadzić którzy lubią organizacje to mogą bo łatwo tam zarobić, ale są tacy ludzie którzy nie chcą już zarabiać na dorywczych, organizacje ich nie kręcą frakcje tak samo a np: z biznesów gó**o się zarabia patrząc na organizacje, powinny być podobne zarobki że zarabiasz na biznesach tyle samo ile na organizacjach przestępczych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z biznesami to był istny burdel, bałagan, problemy, kłopoty, zakłopotania, zamieszania, 'monotolog', w ogóle. Dobrze, że tego nie ma i mam nadzieję, że nie wróci już tu w ogóle - KIEDYKOLWIEK.
Ostre NIE.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Matrix875 napisał:

na nie

Teraz, Tobiaszek napisał:

Z biznesami to był istny burdel, bałagan, problemy, kłopoty, zakłopotania, zamieszania, 'monotolog', w ogóle. Dobrze, że tego nie ma i mam nadzieję, że nie wróci już tu w ogóle - KIEDYKOLWIEK.
Ostre NIE.

To jak ma dorobić się gościu który nie lubi organizacji tak samo frakcji a dorywczymi wylewa ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Tobiaszek napisał:

Ostre NIE.

Nikt nie każe ci być na biznesach 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
7 godzin temu, kwartus napisał:

To jak ma dorobić się gościu który nie lubi organizacji tak samo frakcji a dorywczymi wylewa ?

Są jeszcze więcej rzeczy (nie tylko organizacje, frakcje, dorywcze, gdzie napisałeś, że na dorywczych ponoć 'wylewamy'), gdzie idzie się dorobić np. pomoc w eventach, jak ktoś dobrze Ci zapłaci za ową pomoc, donejty od osób/graczy. Mocne 2 przykłady. 

6 godzin temu, kwartus napisał:

Nikt nie każe ci być na biznesach 

No mi nie karze. Ale sami doświadczyliśmy chyba na poprzedniej edycji Paradise o tym właśnie. ?

Edytowane przez Tobiaszek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Tobiaszek napisał:

Są jeszcze więcej rzeczy (nie tylko organizacje, frakcje, dorywcze, gdzie napisałeś, że na dorywczych ponoć 'wylewamy'), gdzie idzie się dorobić np. pomoc w eventach, jak ktoś dobrze Ci zapłaci za ową pomoc, donejty od osób/graczy. Mocne 2 przykłady. 

W sensie jak by tam pomoc miała działać ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja akurat jestem na tak i chciałem taką propozycję pisać bo niektóre prace frakcje i gangi mi się znudziły i trzeba by było zrobić coś innego . Może coś innego niż biznesy ale według mnie coś innego trzeba zrobić ale nie wiem czy ktoś ma pomysł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, wujciok napisał:

Ja akurat jestem na tak i chciałem taką propozycję pisać bo niektóre prace frakcje i gangi mi się znudziły i trzeba by było zrobić coś innego . Może coś innego niż biznesy ale według mnie coś innego trzeba zrobić ale nie wiem czy ktoś ma pomysł

Właśnie o to mi chodzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli nie lubisz gangów ani frakcji zawsze zostają Ci prace dorywcze oraz poboczne aktywności - rybak i myśliwy. Stare biznesy nie wrócą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności