Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
TylkoZielu

[Propozycja] [Serwer] <Leki, pierwsza pomoc> - <TylkoZielu>

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: TylkoZielu, @BebokZPolski 
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer]
Opis propozycji: Ze względu na brak szpitala w LS proponuję by dodać kurs pierwszej pomocy dla każdego, który byłby drogi lecz pozwalał reanimować kogoś z BW, każdy chyba się ze mną zgodzi, że doczekać się karetki na terenach graniczy z cudem, powiedzmy reanimacja byłaby dłuższa i po wstaniu postaci miałaby ona wszystkie choroby, które zmuszałyby do szybkiego dostania się do szpitala, a jeśli chodzi o choroby można by urozmaicić tymczasowymi lekami, które dawałyby krótkotrwały efekt braku tych "problemów" co wiązałoby się z tym, że efekty chorób musiałyby być mocniejsze by zachować sens korzystania z leków, nie ważne z jakich jesteśmy org każdy chyba doceni ten pomysł.

• Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A wiesz, że trzeba mieć wyhartowany mózg, psychę, aby to umieć wszystko od A-Z, 0-9, ą-ę? Bo KPP, to trochę jest tego, aby to wszystko pojąć na maksa, aby taki kurs udzielić bezbłędne, do porządku (bo ja wiem co to jest KPP). Zdajesz sobie z tego sprawę z KPP? No właśnie.
Dlatego jestem na nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W LS aktualnie znajduje się szpital i SAMC tam podejmuje służbę, co do chorób są już leki w sklepach 24/7.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności