Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
Limitowany1999

[Propozycja][Forum]Temat org cyw. - Limitowany1999

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Limitowany1999
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer, forum, discord
Opis propozycji: dodać dział, lub temat dla org cywilnych gdzie by było można dać tematy na temat naborów, myślę że nie jedna org szuka ludzi aby fajnie się grało np na eventach, to akurat temat taki by był okej 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na nie . Organizacje cywilne nic nie dają dla serwera , chyba ze dodadzą cos do org cywilnej jakas prace albo nech to rozwina

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko poco taki dział ? mało kto generalnie chcę do organizacji cywilnych a jeżeli już to się takich ludzi rekrutuje na serwerze. Trzeba liczyć że coś zmieni się w kwestii organizacji cywilnych bo póki co nie mają jak zarabiać i za bardzo tworzenie jakiegoś działu i tam rekrutacji nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

W ogóle to jest niepotrzebne, bo był by tylko syf i nic więcej. A np. Suburra prowadzona przez @localhost / @miluski ma prywatnego Discorda, gdzie są ogłoszenia, informację, wszystko. I wszystkie organizację przestępcze (czyt. op @Sopher'a, @Avillen'a, @santex'a), to te 3 organizacje przestępcze NA BANK MAJĄ SWOJEGO DISCORDA.
Po prostu (jak by to policzeć) - z 75% WSZYSTKICH organizacji cywilnych/przestępczych znajdujących się na tym serwerze ma/mają po prostu prywatnego, swojego Discorda, gdzie tam są wszystko co potrzebne, aby poznać daną organizację cywilną/organizację przestępczą po dołączeniu na Discorda, aby poznać co, jak, po co.
Wybacz @Limitowany1999 ziomeczku.
Jestem na nie.

Edytowane przez Tobiaszek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

propozycja_odrzucona.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności