Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
TylkoZielu

[Propozycja] [Serwer] Rewolucja systemu organizacji - TylkoZielu

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: TylkoZielu
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer]
Opis propozycji: Zrewolucjonizowanie CU

Zacytuję samego siebie, bo propozycja wyszła przypadkiem w innym temacie.

Cytat

Jeśli już miałbym dać coś kreatywnego od siebie to rewolucje całego systemu organizacji, niech jeszcze raz przejdzie fazę testową by poprawić oraz zachęcić ludzi w inny sposób, stworzyć nie walki o tereny co chwile tylko powiedzmy, że główny zarobek organizacji, byłby związany z biznesami w nich (nie jestem w stanie przytoczyć przykładu, ale niech będzie coś w stylu  wewnętrznych "prac dorywczych" tylko dla członków org. zabijanie określonej liczby botów, jakieś przewozy nielegalne, okradanie domów coś takiego co nie ingeruje między wrogimi grupami, a walki o tereny miałyby miejsce o znacznie większe tereny ale w sposób, iż są umawiane "ustawki", wojny gangów - jak zwał tak zwał, zbiera się ludzi skryptem ( o tej i o tej godzinie rozpocznie się walka o teren i wygrywa organizacja, której członek przetrwał strzelaninę jako ostatni). I ten teren powiedzmy jest zajęty przez 24 godziny, ewentualnie 12h albo i nawet 8h i ma tylko symboliczny wydźwięk, że jest to NASZ teren, tylko po to te "walki" by rozruszać przyjemność ze strzelania, żeby się pobawić bo chodzi o przyjemność nie? Dana organizacja mogła by atakować jednocześnie jedną organizację, i druga w tym czasie niestety musi czekać, bądź walczyć w tym czasie z inną, pewnie zastanowicie się jak ma walczyć o tereny słabsza/nowa org z jakąś lepszą a powiedzmy, że każda organizacja by mogła korzystać z tych broni co ma ta słabsza, PODKREŚLAM wojny miałyby tylko charakter zabawy, zarobek były znikomy, a główną domeną byłby zarobki wewnętrzne opisane w skrócie powyżej. Wiele można by dzięki temu zmienić na lepsze, oczywiście to tylko moja subiektywna opinia i liczę na pozytywne komentarze, na ten temat (może i nawet dam to do działu pomysłów). Pozdrawiam wszystkich!

O to i ten temat w razie wątpliwości.

• Kocham To 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak najbardziej sensowny pomysł dotyczący usprawnienia organizacji, ZA 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry pomysł, według mnie i tak te org za dużo zarabiają i nudzi się rozrywka ludzi. Gospodarka przez to według mnie jest troszeczkę zanizona 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak najbardziej na TAK. Wróciłem sobie na serwer jakieś 3tyg temu, 2tyg w organizacji i staje się to monotonne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kozak pomysł, zdecydowanie jestem za.

Takie walki o 1 teren co załóżmy 6 godzin byłyby genialne, jeszcze można podzielić strefy na "biedne" i "bogate", gdzie te biedne będą dla słabych organizacji i będzie tam po prostu łatwiej ale za to zarobek będzie o wiele mniejszy, a strefy bogate po prostu dla tych lepszych gangów.

• Kocham To 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, Avillen napisał:

Kozak pomysł, zdecydowanie jestem za.

Takie walki o 1 teren co załóżmy 6 godzin byłyby genialne, jeszcze można podzielić strefy na "biedne" i "bogate", gdzie te biedne będą dla słabych organizacji i będzie tam po prostu łatwiej ale za to zarobek będzie o wiele mniejszy, a strefy bogate po prostu dla tych lepszych gangów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli z terenów byłby niski zarobek to nikt by o niego nie walczył moim zdaniem. 50/50

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Hamley napisał:

Jeśli z terenów byłby niski zarobek to nikt by o niego nie walczył moim zdaniem. 50/50

Walki o tereny to tylko chęć innych graczy by się postrzelać, nie chcą się strzelać to nie gang a popierdółki - ale rozumiem o co ci chodzi, to tylko mój pomysł, który nadaje się na szkielet całości, inne propozycję mile widziane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po prostu nic dodać, nic ująć. I nie, nie musiałeś się rozpisywać w tej propce.
Mocne TAK Z NADWAGĄ.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Świetna propozcyja, podpisuje się pod tym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności