Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
K1ero

Jak się żyje w San Andreas #1 - Praca mechanika

Rekomendowane odpowiedzi

sn.png.d66aecd3f3e4a4d95edc3ffa2f78e032.png
Witajcie drodzy czytelnicy w cotygodniowym wydaniu "Jak się żyje w San Andreas". Dzisiaj przyjrzymy się dokładniej naszym wspaniałym mechanikom, którzy potrafią wybawić nas z wielu opresji. Każdy u nich bywa i wydaje się nam, że wiemy bardzo dużo o ich pracy, ale czy jest tak na pewno? W tym tygodniu podjąłem się na trzy dni pracy w warsztatach w Los Santos. Mogłem dzięki temu bliżej poznać różne aspekty pracy w takim warsztacie dzięki uprzejmości współwłaściciela jednego z nich, Jarosława Pomyłki.

mapkaiwarztat1.png.c39996403736d111b76f4a502d708865.png

Sam Jarosław Pomyłka bardzo chwali sobie swoich pracowników. Zawsze stara się dobierać ich tak, żeby wykonywali oni swój zawód z nienaganną precyzją, przez którą przemawia pasja i umiłowanie do motoryzacji. Jeden z nich zgodził się ze mną porozmawiać i udzielić mi wywiadu. 
Przygotowałem dla niego parę pytań, a oto kilka z nich.

wywiad1.png.27e1b14cc4f2d1636208f17af8c2b4e4.png
wywiad.png.eef9b822bda6fa37956dba8ca96d99e5.png

Panie Bosiku jak znalazł się pan pod skrzydłami Jarosława Pomyłki ?
Ahh to były czasy mojej młodości jak jeszcze jako, że tak powiem szczeniak chodziłem do zawodówki, wtedy zostałem tutaj wpisany na praktyki i tak się złożyło, że zostałem tu do dziś.

pasekchuj.png.87ea55bb9250d0271910c9436ace5003.png

Ile pan już pracuje w zawodzie ? Jest pan z niego zadowolony?
W sumie to już mija piąty rok mojej pracy w tym warsztacie. Na początku myślałem, że nie zabawię tu zbyt długo jednak wszystko się zmieniło gdy szef dał porządne podwyżki. Zarobków takich jakie ja posiadam obecnie nie powstydził by się żaden porządny mechanik.

pasekchuj.png.87ea55bb9250d0271910c9436ace5003.png
Planuje pan w przyszłości otworzyć swój warsztat?
Nigdy się nie zastanawiałem co będę robił za miesiąc, za tydzień, a już w ogóle co będę robił za parę lat. Aczkolwiek mój brat mnie namawia do otworzenia w przyszłości wspólnego warsztatu, jeszcze nie mamy większego planu, ale kto wie? Może kiedyś się go dorobię.

snxd.png.3932152b3a7501b8c6d422392562481f.png
Po wywiadzie z pracownikiem Jarosława Pomyłki, zdecydowałem się podjąć u niego trzy dniowych praktyk, aby przekonać się jak naprawdę wygląda praca przy mechanice pojazdowej. Przedstawiono mi masę różnego rodzaju informacji związanych z najczęstszymi usterkami we wszystkich typach pojazdów.

praca.png.9f053eb3bbf730d0479ddea63000d573.png

Wiedza, którą mi przekazano dotyczyła głównie silników, ponieważ to z ich problemami najczęściej borykają się kierowcy San Andreas. Wszystko to co mi powiedziano przełożyło się na realia mojej pracy. Praktycznie każdy mieszkaniec, wcześniej czy później, miał problemy z silnikiem w swoim pojeździe. Możliwe, że jest to spowodowane zatrudnianiem taniej siły roboczej w fabryce pojazdów, albo zdawaniem egzaminów pod okiem nerwowego instruktora jazdy.

W godzinach szczytu, pomimo czterech stanowisk obecnych w warsztacie, nadal potrafiły utworzyć się spore kolejki, z którymi ciężko było sobie poradzić.

kolejka.png.ce64d3ef0e3140a99a0545bffeacc65c.png

Najtrudniejsze okazało się jednak lakierowanie pojazdów. Położenie odpowiednio, specjalnie dobranego pod klienta lakieru na pojazd sprawiło mi nie lada wyzwanie, aczkolwiek poradziłem sobie z nim dzięki otrzymaniu licznych rad od pozostałych, doświadczonych już i przemiłych mechaników z warsztatu, którzy zawsze byli obok i pomagali mi gdy miałem z czymś problem.

lakierowanko.png.ca3992bd8d30fc25b605546a394d3182.png

snxd.png.3932152b3a7501b8c6d422392562481f.png

Praca mechanika okazuje się być bardzo prosta i opłacalna, a w szczególności pod tak wspaniałymi skrzydłami jakie oferuje Jarosław Pomyłka, w warsztatach Los Santos. Każdy może się tu dużo nauczyć i godnie zarobić. Sam również byłem zdziwiony stawką mojego wynagrodzenia za trzy pełne dni pracy. Myślę,
że w przyszłości odwiedzimy jeszcze ten cudowny warsztat oraz Jarosława Pomyłkę, żeby zobaczyć czy coś się u nich zmieni. Tymczasem życzę Państwu udanego dnia i zapraszam na kolejny artykuł z tej serii!

~K1ero                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

• Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie podoba mi się

Edytowane przez Krupa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności