Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

Skarga na davek

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Yanter
Nick oskarżonego: davek
Data i godzina: ~17:30
Opis sytuacji:  Wszystko widać na nagraniu. + moje dopiski. 

@paraguan @Trev
Odcinek czasu:
- 0:29 - 0:33 - Informacja o blokowaniu dróg do LS.

- 0:36 - 0:43 - Pisanie na chat'cie wiadomości OOC nie zaznaczając ich. Dokładnie chodzi mi o nieokreślenie czy to IC czy OOC. Z reguły zaznacza się to tak: (( Dowolny tekst, który przekazujesz osobie OOC. ))

- 1:20 Przy zderzeniu z radiowozem przydzwonił w barierę i "tak o" bez odegrania RP odjechał. Więc akcja w tym momencie można określić tak: "Pada hasło pościg Non-RP,  podłączaj kierownicę i rura za typem"

- 1:35 Również 100% RP ze strony oskarżonego.  + dalsze nieumiejętne informowanie kogoś OOC.

- Później po zakuciu davk'a poinformować OOC kolegów, aby mu pomogli (( XD )). Niezbyt jest to według zasad RP. Nazywało się to chyba "metagaming", co nie?

- Ostatnie "ale":

image.png.51ddfd4e0dafaceb69989d8650980ff3.png
Cieszę się, że jesteś w RPC ale to nie oznacza, że umiesz poprawnie odgrywać RP. 

Dowody: 

Edytowane przez Yanter
Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie nie wiem czy mam to uważać za jakiś żarcik czy co, pierwszym momencie wjechałeś we mnie ( 0:14 ) co jest jakąś oznaką. 0:31 na pościgu też takie coś byś zrobił? Rozpoczynasz pościg i minęło jakieś 33 sekundy i zaczynasz mnie pitować co jest żartem XD. Chyba po 5 minutach od pościgu mozna pitować nie wiem, nie znam się. Napisałem to, że jestem w RPC bo chciałem żebyście wzieli to pod uwage bo dam sobię ręke uciąc, że jestem dla was celem, który macie złapać jak zwierzyniec. Potem dodam dodam dowody, ew. wyśle osobie sprawdzająca skarge na pw, ponieważ są tam pw rozmowy albo jak zmontuje. Dalej nie bede sie wypowiadal bo to nie ma sensu, całuski, a i to ze jestem w gangu to nie znaczy ze macie sie obchodzic jak zwierzyniec ze mna xd i chciales chyba dopisac, ze odpalasz derby, a nie kierownice XD a co do tego, że mam pościg to galaxy i inni koledzy byli w LV i zauważyli, że jestem łapany i dlatego tam byli i napisalem, ze mam odgrywac rp bo chcialem sie zaprezentowac ale niestety z pewnymi osobami z frakcji sie nie da  XD  a i napisałem ci na pw ze dokladnie przeanalizuje nagranie i zobacze jakie bledy popełniłem.

Edytowane przez davek
  • Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi

Sorki, że się wtrące, ale od kiedy pitujesz od początku pościgu, jeszcze tak nieumiejętnie? XD

Robicie jakieś derby tu od 30 sekund pościgu, kiedy chłop nawet się w nic nie wpierdolił, nie skracał i nie jechał nawet z dostateczną prędkością, ty od razu wjeżdżasz mu na pita i się dziwisz, że coś gada? Tutaj to się rp kończy tylko i wyłącznie z twojej winy, bo nie wiem, od kiedy pituje się od 30 sekund po wszczęciu pościgu.

Nie rozumiem powodu skargi, że co, że nie odegrał rp po tym, jak zacząłeś mu wjeżdżać przed maskę praktycznie od razu? Każdy zrobiłby to samo, dostosował się do waszego grania, nie wiem, mają go wyrzucić z RPC, za to, że wam nie odegrał coś i miał sprute? To chyba normalne, że jeśli chciałby pościg nonrp to jak to davek, zaliczyłby piętnaście lamp jadąc v-maxem i skakał jak szalony, było tutaj coś od początku takiego, że od razu skreśliłeś granie rp i zacząłeś go pitować? Bo ja tu nie widzę nic.

Szczerze, to nie wiem co się odwala w tych sapdach od mojego odejścia, ale to po prostu przechodzi jakiekolwiek pojęcie, że podczas pościgu, który nie zaczął się od braku rp, zaczynasz mu wyjeżdzać przed maskę i później płaczesz w skargach. Skoro już ją piszesz, to może obejrz sobie jeszcze raz to nagranie i znajdź swoje błędy, przez które pościg zmienił się w nonrp.

Edytowane przez SilenT
  • Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi
28 minut temu, davek napisał:

Ogólnie nie wiem czy mam to uważać za jakiś żarcik czy co, pierwszym momencie wjechałeś we mnie ( 0:14 ) co jest jakąś oznaką

W 0:14 przez twoje "gwałtowne" lekkie przyhamowanie lekko zderzyłem się z tyłem twojego pojazdu. Ominąłem to, gdyż nie było to jakieś wielkie + wiele to nie zmieniło w akcji. Patrząc pod kątem RP to pojazd którym jechałem posiada "push-bar", który zapewne wiesz jaką funkcję pełni i jak wytrzymała jest ta część. W porównaniu do tyłu twojego pojazdu ucierpiałby on o wiele bardziej niż push-bar w moim pojeździe.

0:31 na pościgu też takie coś byś zrobił?

0:31 blokowanie dróg jest normalne, gdy wiesz że czai się tam niebezpieczeństwo.

Rozpoczynasz pościg i minęło jakieś 33 sekundy i zaczynasz mnie pitować co jest żartem XD. Chyba po 5 minutach od pościgu mozna pitować nie wiem, nie znam się.

0:33 Specjalnie dałem fragment audio, który ukazuje informowanie przez moją osobę o tym, że będę blokował pojazd od wjazdu na autostradę prowadzącą do LS. Zauważ, że trzymałem się przy twojej prawej stronie, gdyż jadąc dalej naprzód jest skręt w prawo do LS. Nie rozpocząłbym manewru PIT bez drugiej jednostki. Możliwość PIT'owania po pięciu minutach było za czasów Akashiego.

Napisałem to, że jestem w RPC bo chciałem żebyście wzieli to pod uwage bo dam sobię ręke uciąc, że jestem dla was celem, który macie złapać jak zwierzyniec.

Zauważyłem, że napisałeś wiadomość informującą nas o twojej przynależności do grupy RPC, lecz to nie sprawi, że nagle z pościgu Non-RP stanie się pościg RP. Akcję RP należy wykonać poprawnie od początku do końca, a nie tak jak ty, że na początku se pogram OOC ( Non-RP ), a potem napiszę "jestem w RPC" i musi być pościg RP. Tak to niestety dla twojej informacji nie działa.

Osoba, która należy do grupy RPC powinna świecić przykładem i zachowywać się podczas służby i poza nią. Tak jak jest w rekrutacji:

image.png
Niestety nią również się nie popisałeś nie panując nad sobą i w końcówce filmu obraziłeś moją osobę od "pajaca". Twoje wcześniejsze zachowanie wobec SAPD, skargi które na Ciebie wcześniej były nie obrazują twojej osoby w dobrym świetle.

Edytowane przez Yanter
Odnośnik do odpowiedzi

@Yanter Tak jak wyżej wspomniałem wyżej nie mam zamiaru dalej ciągnąć tego tematu. To, że masz pushbara to nie znaczy, że możesz robić jakąś szopke wjezdzajac w tył mojego pojazdu, nastepnie na blokowanie drogi raczej to nie wyglądało bo gdybyś chciał mnie zblokować to wyglądało by to inaczej, a gdy wjechałeś mi w drzwi były to drzwi z mojej strony pasażera, a u Ciebie kierowcy gdzie jest brak czegokolwiek w tym momencie. Jestesmy w GTA, każdy z nas wie jak to wygląda. Teoretycznie powinieneś zrobić to tak jak w 1:19 i ogólnie to pierwszy raz widzę z rzeczy RP, że  zajeżdzasz mi droge po 1 minucie gdzie to totalnie na pościgu nie wyglądało, tylko na po prostu szybkie skończenie pośćigu i obejśćie się z osobą uciekająca jak ze zwierzyna która jest również pokazana w 1:34, czekam na decyzje na razie. I warto przeczytać to co SilenT napisał. Powinienem zachować się z kulturą tutaj zawiniłem niestety poniosły mną emocje, nie lubie jak ktoś robi jakąś szopke nie widząc w tym swojej winy, Ja się już nie wypowiadam.

Edytowane przez davek
Odnośnik do odpowiedzi
  • Yanter zamknął ten temat
  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy