Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
Adusi

[Serwer] biznesy w org cywilnej

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Adusi
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer]
Opis propozycji: Ogółem mam pomysł aby organizacje cywilne też mogły zarabiać choć bardziej w legalny sposób i oparty na kreatywności gracza,np aby gracze mogli utworzyć coś typu ,,firma wypozyczająca auta,prawnicza lub pożyczkowa" te firmy powinny mieć rekrutację na forum tak jak org przestępcza. Obecnie org cywlina  nie służy do niczego i moim skromnym zdaniem powinno się to zmienić gdyż nie kazdy ma ochotę być zabijany przez innych graczy a podstawowe prace dorobkowe to szczerze mówiąc mało fascynujący zarobek. i plan aby org cywilna miała własny bank aby gracze mogli wpłacać pieniądze na rozwój pomysłu biznesu,oraz aby mozna było mozna dawać im wypłaty.Myślę że gracze którzy pamiętają biznesy z v2 będą bardzo wdzięczni za to urozmaicenie gry ? .

Edytowane przez Adusi
  • Lubię To 5
  • Kocham To 9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak . Biznesy , ale w innej formie . Kupowalibyśmy jakąś posiadłość z możliwością ulepszania , co dawałoby nam jakiś tam dochód .

Edytowane przez Loudwire
  • Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również bardzo bym chciał biznesów z powrotem, ale z w zmienionej formie, chociażby stosując się do ankiety : 

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mylę że zamiast graczy powinno to wyglądać na przykład na kilku kompatybilnych pracach,że jeśli kupisz tartak to ,, przykładowo" ładujesz ciężarówkę drzewem a tą ciężarówką musisz jechać az do stolarza gdzie rozladujesz ładunek a stolarz robi meble które pakuję w kolejną ciężarówkę i jedzie z nimi aż do restauracji (bo wiadomo jak to w restauracjach meble się niszczą) stare meble zabierała by śmieciarka czy coś i oddawała do tartaku na pocięcie ... Chciałbym aby te biznesy były kompatybilne ze sobą. Odrazu nowa firma przewozowa ktorą musiał by zatrudniać każdy z poniższych aby sprzedać swój towar dalej...  

Ps.wpadło mi to gdyż kiedy pisałem z paraguan to napisała mi ona że kiedyś były biznesy i upadły. Pomyślałem że może były źle zrobione,więc tu oto jest mój plan jak je zrobić aby było rozrywkowo.(co wy na to?)

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Adusi napisał:

Mylę że zamiast graczy powinno to wyglądać na przykład na kilku kompatybilnych pracach,że jeśli kupisz tartak to ,, przykładowo" ładujesz ciężarówkę drzewem a tą ciężarówką musisz jechać az do stolarza gdzie rozladujesz ładunek a stolarz robi meble które pakuję w kolejną ciężarówkę i jedzie z nimi aż do restauracji (bo wiadomo jak to w restauracjach meble się niszczą) stare meble zabierała by śmieciarka czy coś i oddawała do tartaku na pocięcie ... Chciałbym aby te biznesy były kompatybilne ze sobą. Odrazu nowa firma przewozowa ktorą musiał by zatrudniać każdy z poniższych aby sprzedać swój towar dalej...  

Ps.wpadło mi to gdyż kiedy pisałem z paraguan to napisała mi ona że kiedyś były biznesy i upadły. Pomyślałem że może były źle zrobione,więc tu oto jest mój plan jak je zrobić aby było rozrywkowo.(co wy na to?)

Jeszcze lepsze ulepszone biznesy to był ideał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Biznesy na v2 u 95% graczy wyglądały tak, że włącza się tinytask i ogląda się coś w tle. Pieniądze otrzymywało się za czas na służbie, a nie za np. sprzedany samochód. Twój pomysł z meblami również opiera się na aktywności graczy, jeśli nie byłoby graczy np. jako drwal to niczego inne biznesy nie będą mogły zrobić. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności