Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
Tygrysek520

[Propozycja] [Serwer] Oznaczenie gracza z BW - Tygrysek520

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Tygrysek520
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji: Moja propozycja dotyczy oznaczenia graczy jakkolwiek (jakąś strzałką nad nimi, coś w ten deseń), którzy są nieprzytomni (czyli mają BW).

Jestem pracownikiem SAMC i mam na myśli to, że dosyć często mamy wiele zgłoszeń dotyczących BW z tego samego miejsca. Trup obok trupa i musimy się dobrze rozglądać czy kogoś nie ominęliśmy, bo niestety jak przyjmujemy zgłoszenie to mamy tylko wielki znacznik na radarze, a przeważnie jest tak, że przyjmujemy jedno zgłoszenie, a pozostałe nadal wiszą. Nie ma czasu na to, żeby je akceptować, więc robimy to dopiero po podniesieniu wszystkich.

Do czego dążę mówiąc to?

Prosty przykład: mam zgłoszenie 20 metrów ode mnie, klikam "Akceptuj" i na ułamek sekundy pojawia się znacznik na radarze po czym znika, bo "Dotarłeś na miejsce zdarzenia". I nie wiem czy ten gracz jest gdzieś w krzakach albo jest pod/nad autostradą, albo jest na budynku, albo zbugował się w ścianie/asfalcie/chodniku/murku/drzewie albo po prostu bawi się w chowanego ? Przydałoby się jakieś oznaczenie takich graczy, ułatwiłoby to nam pracę. Wystarczyłoby nawet takie oznaczenie jakie widać, gdy my mamy BW, czyli oB01cGL.pngl7fgsk6.png i minutnik informujący ile czasu jeszcze będzie trwało BW u danego gracza (ponieważ dosyć często gracze mi mówili, że zacząłem ich podnosić jak zostało im kilka/kilkanaście sekund, a moje leczenie trwało o wiele dłużej) tylko oczywiście zmienić treść na "Ten gracz jest nieprzytomny".

Pozostaje jeszcze kwestia widoczności, tzn. kto będzie widział znacznik BW. Według mnie tylko medycy i administracja powinni widzieć te znaczniki, bo gangusy to zaraz będą się okradać nawzajem (i będzie płacz, bo okradli i zabrali mu jednego Combata albo 20$), a pozostali gracze po prostu nie muszą widzieć tego, no bo po co? Chyba że nie da rady zrobić tego w ten sposób, że tylko określona grupa osób widzi znacznik. I tak byłbym zadowolony z wprowadzenia czegoś takiego nawet gdyby wszyscy widzieli komunikat o BW. Uniknęlibyśmy przypadkowego omijania graczy z BW.

Chyba już wyczerpałem temat, więc na tym zakończę i pozdrawiam ?

Edytowane przez Tygrysek520
Dodane screeny
  • Lubię To 2
  • Kocham To 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście na tak, sam taką propozycje dawałem na dsc SAMC jak jeszcze był ten dział zamknięty. Często, ale to kurła często zdarza się iż przyjeżdżamy na miejsce a tu krzyczy albo pisze na /do gangus "tu jestem tu jestem!". A skad mam wiedzieć, gdzie jest to "tu"? xD. Znacznik by strasznie nam pomógł w tym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na TAK sytuacja masowym BW była by łatwiejsza do zrobienia, dodatkowo nie trzeba było by szukać ludzi z bw. Podsumowując ułatwiło by to znacznie pracę medyka. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze oznaczenie jak ktoś jest po BW i czas nad głową odliczający do 5 minut.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności