Skocz do zawartości
Trev

Podsumowanie gali Paradise MMA

Rekomendowane odpowiedzi

mma.png

Dziękuje bardzo wszystkim za przybycie, mam nadzieje że się podobało. W planach mamy już kolejne gale Paradise MMA. Poniżej przedstawiam pierwsze 3 miejsca oraz drabinkę.

1 Miejsce - Zohan (Comet z rejestracją ParadiseMMA)
2 Miejsce - #Ricky.RC (Neony o dowolnym kolorze)
3 Miejsce - MenikS (50.000$ oraz 1.500PP)

6462bc59ddea43b96925fec529d0cfce.jpg

e31416ee5edae42b5d9b2012ea8fc210.png

• Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gratulacje! oraz podziękowania sie należą dla Frakcji San Andreas Medical Center za zabezpieczenie eventu! ❤️ 

• Lubię To 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z mojej perspektywy gala była bardzo dobrze zorganizowana - muzyka, tlum ludzi, który dopingowali z trybun, coś pięknego.

Jedyną wadą a zarazem największą było to, że podczas gali towarzyszyły ogromne lagi, które utrudniały w prowadzeniu wielu walk, mam nadzieje że w przyszłości zostanie zrobione coś z tym.

Z propozycji, które chciałbym dodać na przyszłość to:

- Zmiane miejsca następnej gali, proponuję po prostu wgrać model prostego ringu, jakiś trybun i zrobić to na zewnątrz, według mnie były by o niebo lepsze lagi i było by to o niebo lepsze,

- Kolejną propozycję jest to, że na następnej gali będzie by można obstawiać walki, w których wygrana osoba zgarnia pieniądze pomnożone o x razy,

- Stworzenie specjalnego biznesu, grupy której celem było regularne tworzenie takich eventów, które by w pewien sposób umilili rozgrywke.

• Lubię To 7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności