Skocz do zawartości
Toksyk

[Konkurs] Find & Win #2

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

pd-konkurs-find.png

Witajcie.

Dnia 01.08.2019r. sprzątałem piwnicę i odnalazłem mały pojemnik ze starymi zdjęciami. Są one stare i zabrudzone, chciałbym poznać co było na tych zdjęciach. Dlatego zwracam się do was, z wielką prośbą o znalezienie tych miejsc. Te zdjęcia już są stare, swoje przeżyły dlatego są tak zniszczone. Jednak nie tylko zdjęcia były w tym pojemniku ale i 150,000 $ oraz 2,625 punktów premium.
Jak najszybciej zabrałem ją w bezpieczne miejsce. Postanowiłem też, że całą zawartość oddam Wam - graczom.

Udostępniam Wam całą galerię fotografii (link) i daje dwa tygodnie czasu (do 04.08.2019r.) na odnalezienie miejsc, które te fotografie przedstawiają. 
Waszym zadaniem jest odnaleźć miejsce ze zdjęcia, a następnie stojąc w tym miejscu wpisać komendę /pos i uwiecznić wszystko zrzutem ekranu. 
Wszystkie zrzuty musicie wysłać mi w wiadomości prywatnej (zdjęcia mają być tak samo podpisane jak są w folderze). Wszystkich fotografii jest 64, 
przedstawiają one różne miejsca z całego stanu San Andreas. 
Ciążyć będzie nad Wami presja czasu bo pomimo czasu trwania całego przedsięwzięcia sposób jego przebiegania będzie polegał na jak najszybszym skompletowaniu wszystkich zrzutów. 
Cały łup dzielimy na 3 graczy, co oznacza, że pierwsza, najszybsza trójka otrzyma swoją część zawartości pojemnika. Nagrody prezentują się następująco:

1 miejsce - 70,000 $ oraz 1500 punktów premium
2 miejsce - 50,000 $ oraz 750 punktów premium
3 miejsce - 30,000 $ oraz 375 punktów premium

Słowem zakończenia - gracze, którzy grali na pierwszej i na drugiej edycji serwera Paradise pamiętać mogą event o nazwie Find & Win, który polegał na pojechaniu w przedstawione na screenshocie miejsce i wykonaniu zrzutu w tym samym miejscu co na przedstawionym zdjęciu. Banał, prawda? 
Jeżeli wydarzenie przyjmie się wystarczająco dobrze zrobimy następną, ciekawszą, atrakcyjniejszą i bardziej opłacalną (większe nagrody). Jest tylko jedna zasada - kto pierwszy ten lepszy. Uważajcie na drogach, ponieważ frakcja San Andreas Police Department będzie zapewne polować na graczy, którzy pędzić będą po całym stanie. Upewnijcie się, że Wasze screen'y są zrobione w dobrych miejscach, ponieważ link do Waszej galerii wysłać możecie tylko raz!

Ważne!!

Nadesłane zdjęcia mają być bez żadnych efektów graficznych/shaderów etc.
Nie pytajcie administracji o pomoc w poszukiwaniu miejsc, ponieważ nie będzie mogła ona podpowiadać!

Życzę powodzenia w poszukiwaniach!

Edytowane przez Toksyk
Zmiana daty zakończenia konkursu.
  • Lubię To 2
  • Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mmm, powodzenia. Nie biore udzialu, bo jestem za glupi na takie zabawy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbowałabym, ale znając życie, to już niektórzy zrobili połowę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Hawanek napisał:

Warto zaczynać czy są już osoby które oddały galerie? @Toksyk

Warto zaczynać. 

• Zabawne 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja to już raniutko znalazłem all xD  xD oddałem wiec czekam na te wyniki.

z kumplem 😄

Tak by się wydawało że 2 tygodnie to strasznie długo jak na oczekiwanie na same wyniki w sumie to starczy taki tydzień.

A reszta jak uważa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyniki będą w niedzielę ze względu na to że już mam dość sporo osób które już wysłały zdjęcia. Więc wyniki poznacie w niedzielę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 godzin temu, Nemezis napisał:

ja to już raniutko znalazłem all xD  xD oddałem wiec czekam na te wyniki.

z kumplem 😄

Tak by się wydawało że 2 tygodnie to strasznie długo jak na oczekiwanie na same wyniki w sumie to starczy taki tydzień.

A reszta jak uważa?

To trochę późno zacząłeś, bo ja 3-4h po tym ogłoszeniu już wysłałem wszystkie zdjęcia do Toksyka 😁

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Tygrysek520 napisał:

To trochę późno zacząłeś, bo ja 3-4h po tym ogłoszeniu już wysłałem wszystkie zdjęcia do Toksyka 😁

Najwyższej będę drugi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
34 minuty temu, Nemezis napisał:

Najwyższej będę drugi

No nie wiem, bo razem ze mną 3 innych ziomków też szukało tych miejsc, bo co chwilę pojawiali się w tym miejscu co ja 😂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności