Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Z ostatniej godziny
 2. Nick: Kurza_Noga Imię:Miłosz Wiek:17 Identyfikator Discord (np. santex#9244):Kutas123#5104 Czy posiadasz sprawny mikrofon?:tak Coś o sobie (przynajmniej 3 dłuższe zdania, abyśmy mogli Cię bardziej poznać.) Siema jestem Miłosz, Od niedawna interesuje się grą na serwerach role play i mam już jakieś doświadczenie, osobiście w życiu prywatnym ucze się w technikum na profilu Technik informatyk oraz dorabiam sobie przez internet. Jestem człowiekiem bez konfliktowym czyli jeżeli ktoś ma do mnie szacunek to ja do niego też, moim hobby jest jaranie blantów haha. Ile dziennie czasu jesteś w stanie poświęcić na grę?: od od 3 do 7h (zwykle jakieś 5h) Doświadczenie w Role-Play?: 8/10 Dlaczego akurat Ciebie mamy przyjąć?: Uważam że nadaje się do tej organizacji mam doświadczenie w organizacjach, w poprzedniej organizacji aktywnie przejmowałem tereny i brałem udział w napadach, aczkolwiek wymuszone było odejście z niej z powodu oszustwa przez lidera, w sumie to santex pewnie jesteś w temacie i widziałeś już skarge całej naszej organizacji także nie musze tłumaczyć Dlaczego My?: Uważam że jesteście uczciwą organizacją która jest w stanie zagwarantować mi miłą atmosfere oraz uważam że jesteście elitą Poziom:23Umiejętności (sprawdzisz pod F2):- Siła:95%- Kondycja: 90%- Strzelanie: 60%Twoje pojazdy:Virgo po tune Edytowane 15 Sierpień przez Trowek
 3. Jak komiks to wyglonda twój nick Lepszej byś nie zrobił
 4. @ExtreM są tematy których się nie porusza, tym bardziej jeżeli nie masz 100% pewności.
 5. A właśnie zapomniałem. Kupca sgt się rozmyślił, rano wystawie je na licytację Ile mogę dostać dni jeszcze?
 6. Nick na serwerze: PiernikSerial: EE9AE7A149388EF818A6682019195643Data nadania kary: 26.08Powód: Prowokacje na chacie głosowym. (5/5 Ban na 24H)Wyjaśnienie (w tym dowody, screenshoty): Więc tak nie przypominam sobie żebym w ogóle prowokował kogoś. Rozmawiałem sobie z GentleMan (czy jaki on tam ma nick) i z magdula i zapytałem się dlaczego do mnie celuje bez powodu i normalnie ogólnie z nimi rozmawiałem i GentleMan zaczął coś pisać do @Pasil22 że dawno już 120 nie dostał i takie tam Gdy Supporter tepnął się i powiedział, że mamy sie rozjechać więc pojechałem i po chwili dostałem warna. Prosiłbym o zdjęcie kary lub skrócenie do 12H.
 7. No ale moim zdaniem, to jest lekka przesada. Zostałem ukarany za słowo "cipka", gracze na discordzi używają gorszy wulgaryzmów i innych typu wyzwiski. Sam możesz, to zaobserwować na Discordzie. Dodam iż gracz cały czas prowokował, przebywał na czacie tylko dla trollu.
 8. Nie czytałem tego co pisaliście zareagowałem jedynie na twoje PW za co gracz został ukarany. Jeśli jednak pisałeś coś wcześniej do tego gracza, a on został ukarany to ty odnosząc się w taki sposób powinieneś również liczyć się z karą. Uważam, że Filipovsky zareagował jak najbardziej prawidłowo.
 9. gitara520

  Rekrutacja do San News

  Nick:gitara520 Imię:Miłosz Wiek:15 Coś o sobie:cześć jestem Miłosz. idę do klasy 1 zawodowej. interesuję się pszczelarstwem i sportem. lubię zwierzęta i lubię się z nimi bawić. jestem miłym chłopakiem czasami wkurzający ale tak już mam. lubię grać w różne gry komputerowe a najbardziej w mta. na platformie mta gram na różnych serwerach a najczęściej na paradise. mam kota i psa. nie lubię osób przemądrzałych i wulgarnych. lubię osoby miłe tak żeby sobie pogadać. lubię poznawać nowe ciekawe osoby. wy wolnym czasie lubię pojechać na rower albo pojechać na hulajnodze. na weekend czasami jeżdżę do schroniska dla zwierząt żeby pomagać tym zwierzętom. Identyfikator Discord:gitara520 #4976 Imię i nazwisko postaci: Czy posiadasz doświadczenie związane z San News, jeśli tak to jakie?:nie mam doświadczenia. Ile czasu jesteś poświęcić na grę?:8 godz Dlaczego powinniśmy wybrać właśnie Ciebie?:dlatego że jestem spokojnym i pracowitym człowiekiem. Napisz krótki artykuł o wypadku samochodowym:do tragicznego wypadku doszło w szczecinie. kierujący mercedesem z niewiadomych przyczyn zjechał na lewą stronę jezdni i czołowo zderzył się z ciężarówką. mercedes wbił się pod dostawczak. kierowca w ciężkim stanie został zabrany do szpitala.
 10. Witam, jako iż jestem od 2 tygodni w organizacji dzień w dzień o 02:00 chciałbym wyrazić, iż widziałem naszego kochanego lidera jeden raz na serwerze aktywnego niecałe 30 minut, aby zrobić swój samochód i pójść na cs'a. Stałe wymówki o życiu prywatnym, gdzie większość aktywnych ludzi widziała, że siedzi sobie na cs'ie, chciałbym dodać, iż sługa powinien dostać uprawnienia do organizacji, gdyż poświęcił przez tydzień więcej czasu dla wszystkich ludzi niż obecny lider.
 11. Dzisiaj
 12. Na samym początku podobnie, dopiero potem ktoś napisał że to Siergiej jest liderem
 13. d0lciak

  [WYNIKI] Rekrutacja SAPD #12

  Brawo dla wszystkich, którzy się dostali! A ci co się nie dostali, to życzę powodzenia w następnych rekrutacjach
 14. Dziękuję za szansę
 15. Twój nick: Trypsonek Nick oskarżonego oraz jego link do konta (jeżeli posiada): Filipovsky https://paradise-rpg.pl/profile/1569-filipovsky/ Data wydarzenia: 26.08.2019 Opis zdarzenia: Zostałem wyciszony na Discordzie bez podstawnie przez Administratora Filipovsky. Jeżeli słowo "cipka" jest dla ciebie jakieś wulgarne lub obrzydliwe, to masz 13 lat albo jesteś orientacji homoseksualnej. Pojawiasz się nagle jakieś 10-20 minut po całym wydarzeniu, gdy gracz który obrażał serwer i mnie został już ukarany. Prędzej widziało tą konwersacje dwóch administratorów (@Mati3112 i @Rivendell), którzy z jakiegoś powodu mnie nie ukarali. Nigdy nie pawaliśmy do siebie sympatią, ale żeby się na kimś mścić w grze to trzeba być "Fat Kid Player". No i dodam jeszcze, że powinniscie adminstracje badać alkomatem. Bo jak napisałem do administratora na /pw, to popełnił tyle błędów, że myślałem że jest ostro wcięty. Filipovsky jeżeli %% ci nie służą, to proponuje nie pić. Dodam iż na ostatnim ss Filipovsky zdążył poprawić pisownie, bo serio nie mogłem się rozczytać. Jak dla mnie Administrator próbuje się mścić za wszystkie akcje z pierwszej Edycji Paradise. Dodam jeszcze, co oznacza słowo "cipka" bo Administrator najwidoczniej nie wie. Cipka (rzeczownik, rodzaj żeński) (1.1) pot. pieszcz. młoda kura (1.2) posp. żeński organ płciowy (1.3) posp. pieszcz. kobieta, szczególnie drobna i niska (1.4) posp. obraź. kobieta uznawana za niezbyt mądrą i traktowana głównie jako obiekt zainteresowań seksualnych No i tu Filipovsky masz link : http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4867220/nowe-wychowanie-seksualne, gdzie możesz kupić sobie książke o Edukacji Seksualnej, bo widać że na Biologie to nie uczęszczałeś. No a jakbyś chciał se poglądać jak taka "cipka" kobiety wygląda, to wiesz poszukaj se w google Grafiki i tam wszystko będziesz miał. Dowody i coś od siebie : Dowody w postaci ss :
 16. Jako osoba która grała w tym gangu, wydawała pieniądze na bronię i przejmowała tereny wypowiem się. Siergieja widziałem w grze może dwa razy, na dsc wykopać jego wypowiedzi spod naszych(innych osob z gangu) to cud ponieważ prawie wgl się nie wypowiadał. Obiecywane nam były napady, lecz sam Siergiej napisał iż nie możemy ich robić bez niego, uszanowalismy to i czekaliśmy aż wbije(do dzisiaj się nie doczekaliśmy). Jeździliśmy na tereny w ekipach 5-9 osob, nigdy w tych ekipach nie widziałem Siergieja, dodatkowo były osoby(Lub osoba, dokładnie niepamietam) która robiła tereny nocami, przy tym przejmując ich nawet po 20, lecz nie otrzymały za to ani zlamanego grosza, ani chociażby podziękowania od Lidera za swój czas oraz pracę. Oczywiście były też osoby zajmujące się plantacją, specjalnie się umawiali kto kiedy, o której podlewa rośliny, oczywiście nie dostały ani podziękowania ani pieniędzy, pha, dostały nawet opier$*& raz za to iż posadzily nie haze tylko marihuanę(czy jakoś tak). Ogólnie Siergiej chyba od początku założył tą organizacje z myślą: -Zrekrutowac ludzi którzy będą pracować. -Zarobić na ich pracy hajs samemu w tym czasie grając w cs'a -Ostatecznie nikomu nie dać nawet grosza -Sprzedać rozwiniętą(pod względem lvl) organizacje na którą oni pracowali i mieć na resztę wyjebane, jedynie liczyć hajs który zarobił dzięki ich pracy. Nie pozdrawiam SaddyP
 17. Jestem w tej organizacji tydzień, i nie wiedziałem nawet o istnieniu siergieja i myślałem że to Sluga jest liderem. Potwierdzam wszystko co wyzej napisane.
 18. Crips Gang - Uliczny gang z San Andreas, jeden z największych Stanach Zjednoczonych, powstał on w 1969 roku. W latach 60 zaczynali jako grupa aktywistów, którzy walczyli o prawa człowieka, z czasem zamienili się w jeden z najbrutalniejszych gangów na całym świecie, który liczył w szczytowym dla siebie okresie ponad trzydzieści tysięcy członków. Podczas czterdziestu lat swojej działalności zamordowali ponad piętnaście tysięcy osób, według niektórych uważa się, że jednym z zamordowanych był min. 2Pac. W 2002 roku gang został praktycznie całkowicie rozbity przez San Andreas Police Department, jednakże gang jest dalej widoczny, i wciąż rośnie. W 2004 roku Stanley Williams, współtwórca gangu Crips, przyczynił się do zawarcia porozumienia z gangiem Bloods. Rok 2019, kiedy to Eric Lynn, wraz z swoim bratem, Michael Lynn postanowili przejąć struktury organizacji, osiedlili się oni na Glen Park'u, po zniszczonych Bloods'ach. Obecnie organizacja Crips jest w odbudowie, członkowie owego gangu powoli zaczynają pojawiać się na ulicy, oraz można zauważyć charakterystyczne graffiti Crips. O.G (Original Gangster) - @FULON - @77macio Street Coordinator Older Gangster Crip Gangster Tiny Gangster Pewnie mogliście zauważyć już, iż logo (bardziej nazwałbym to bannerem) organizacji jest z tłem, dlatego chcemy, aby podczas przejmowanie terenu, widniało graffiti Crips'ów. Jest to malutki szczegół, jednakże według nas będzie wyglądało to ładnie. Naszym głównym celem, jest rozruszanie Roleplay'u na serwerze. Oczywiście, wiem, że teraz większość osób mogła wybuchnąć śmiechem, jednakże nasza organizacja będzie opierała się na wcześniej wspomnianym Roleplay'u (oczywiście na początku będą tereny, będziemy musieli się rozwinąć, aby zacząć grać RP) Mam nadzieje, że aplikacja przepadnie wam do gustu, proszę, wypowiadać się w komentarzach, liczę na konstruktywną krytykę. Nie chciałbym zobaczyć komentarzy typu: No Fulon nie nadaje się do organizacji, robił już wiele i nie wypaliły, i wgl - takie komentarze będę z góry traktowane jako spam, dla mnie, dlatego proszę was, abyście nie mieli nas w głębokim poważaniu, i docenili naszą pracę. Cześć!
 19. wszystko już zostało napsiane więc jedynie się przypinam do tego co wyżej
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności