Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Dzisiaj
 2. Bardzo mi zależy na wbiciu 50 subów na kanale więc zachęcam was do wbicia i zostaawienia suba , dla was jest to 5 minut a mi sprawia to wiele radości , postaram się na 50 subów zrobić jakiś konkursik. Dzięki !

  LINK : https://www.youtube.com/channel/UCcuFEbImHPAKulXDZE8K3sg?view_as=subscriber

  LINK : https://www.youtube.com/channel/UCcuFEbImHPAKulXDZE8K3sg?view_as=subscriber

  LINK : https://www.youtube.com/channel/UCcuFEbImHPAKulXDZE8K3sg?view_as=subscriber

 3. Wczoraj
 4. LIMP_jnf

  Welcome back to Hell! [Powrót metalowego zakątka]

  https://www.youtube.com/watch?v=5mjUF2j9dgA
 5. H4CK3R

  Siema siemanko przywitanko Kubusia!

  Hej cześć siemanko
 6. No to nie będę się rozpisywał. Jestem Kubuś gram w komputer i lubię się pośmiać hyhy. No to nie wiem goronce pozdrowienia z rodzinkom dla was a w szczególności dla deviaka któego nie moge oznaczyć
 7. Arek_

  Przewidywana data startu serwera

 8. To w środę coś pykniemy

  1. Arek_

   Arek_

    Ja tez chce 

  2. Bartx.

   Bartx.

   Jak stawiasz alkohol to można pyknąć.

 9. W tym temacie postaram się wam podać datę startu serwera Paradise, spróbuje jak najbardziej możliwą datę startu. Na końcu pojawi się DOKŁADNA data która przewiduje. UWAGA: Data startu może się nie zgadzać z tą którą podam, lecz będzie do niej zbliżona. Ostatnio nad chatboxem można ujrzeć taką wiadomośc "Serwer jeszcze nie wystartował, oficjalna data startu zostanie podana po około 10-15 podsumowaniach." Mamy 7 podsumowanie (2018-09-24, 14:07) Jak wiemy, podsumowania NAJCZĘŚCIEJ pojawiają się co 7 dni Średnia liczba daje nam 12 podsumowań 5 podsumowań - Jedno raz na tydzień Mamy dziś 24 wiec do 35 dodajemy 24 Odejmujemy od 59 tyle ile zostało do końca tygodnia (Liczę do 30 ponieważ jest to przeciętny koniec miesiąca) Gdy podzielimy to na ilość dni w miesiącu otrzymamy taki wynik Przechodzimy do ostatniego wyniku Daje to nam wynik 23 listopada, wtedy zostanie podana data startu więc przewiduje to na 1 grudnia. Przewidywana data startu: 1 grudnia. Zapraszam do opinii w komentarzach!
 10. HypeOnMe

  #07 - Podsumowanie prac

  Najlepszy serwer na całym świecie w MTA!
 11. Furm1n

  Oficjalne przywitanko Grapusia

  Siemka @Grapa! Miłej zabawy!
 12. KOLBA

  Zgadujemy date startu serwera

  Co ty chlop jestes z iq na minusie
 13. Ostatni tydzień
 14. Zgadujeta date startu serwera
 15. Lisa_

  Oficjalne przywitanko Grapusia

  Cisza. Cisza poz­ba­wiona słów i gestów. Wy­pełniona je­dynie krótki­mi, prze­lot­ny­mi spoj­rze­niami. To ta cisza prze­rażała naj­bar­dziej. Nie przy­pom­niała niecier­pli­wego wycze­kiwa­nia na ja­kikol­wiek gest z dru­giej stro­ny. Nie ko­jarzyła się z drżącym od niena­wiści po­wiet­rza. To była cisza w swo­jej naj­pros­tszej pos­ta­ci. Prze­pełniona wza­jem­nym wsty­dem i niepew­nością. Cisza zrodzo­na z py­tania "dlacze­go?", na które nikt nie pot­ra­fił zna­leźć od­po­wie­dzi. Ona nie budziła nadziei. Wręcz prze­ciw­nie - za­sypy­wała ją pod grubą war­stwą ziemi, nie poz­wa­lając, by wy­dała z siebie choć je­den dźwięk. Czy z ciszy wybudzisz się na Paradise? Miejmy nadzieję, że tak i cudowne chwile spędzisz z nami jako prawilny Pszemek! Hejcia.
 16. Grapa

  Moje OSOBISTE RAPSY :)

  Fajnie, czekam na więcej
 17. Kvba

  Oficjalne przywitanko Grapusia

  Witam Cię słońcem. Witam Cię deszczem. Witam Cię tym, czym tylko zechcesz. Witam uśmiechem. Czasami złością. Na Powitanie-buźkę Ci poślę. Niech dzień dzisiejszy, da dużo radości. A jeszcze więcej miłości.
 18. Siemanko, jestem Przemek, mam 19 lat i skończyłem szkołę w tym roku, teraz pracuje jako kierowca międzynarodowy i jeżdżę sobie po Europie. Spotkacie mnie na pewno na serwerze bo zamierzam kupić laptoka i grać w trasie Jestem trochu śmieszek, ale też potrafię podejść z głową do sytuacji, na serwerze można też będzie mnie spotkać w jeden z topowych organizacji, alkusow, będzie ona tworzona wraz z @Rivendell i paroma innymi ziomkami, do zobaczenia na discordzie i serwerze!
 19. ELDOKSON

  Moje OSOBISTE RAPSY :)

  C
 20. Nie polecam allegrowicza

 21. precel1

  Twój pomysł na biznes

  KOPALNIA +0RP DETEKTYW +100RP CZYSZCZENIE ULIC+0RP KURIER+200RP
 22. bakterie_kalowe

  Welcome back to Hell! [Powrót metalowego zakątka]

  czyżby kolejny kącik umierał?
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności